Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Nyári szünet alatt le szeretné...

Nyári szünet alatt le szeretnék fogyni 50kg-ra. Tudnátok adni ötleteket, étrendhez, otthon végezhető gyakorlatokhoz?

Figyelt kérdés
Mielőtt valaki anorexiásnak nézne , 50 kg alá nem tervezek fogyni. Jelenleg 58,2 kg vagyok, és 163 cm magas. Nagyon zavar a vastag combom, és nagy fenekem. Vega vagyok, bármit megeszek ami nem hús. Tudom, fogjátok mondani a sportolást, de suli időben nem lesz rá időm, és visszaszedném a leadott kilókat. Viszont itthon végezhető gyakorlatok jöhetnek.
2016. júl. 4. 11:22
 1/5 anonim ***** válasza:
nézd meg a 2-vel korábbi kérdést, nagy eséllyel nem fogsz elég fehérjét bevinni így még kövérebb leszel még kevesebb izommal.
2016. júl. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Otthon végezhető gyakorlatokat találsz a youtubeon, FitnessBlendert ajánlom, a HIIT videókat, futást.

Lényeg, hogy kalóriadeficitben legyél, a bevitt kcal-k pedig szójából, zöldségből, gyümölcsből, ha a húst nem, halat eszed-e(tonhal, lazac), esetleg tojás.

2016. júl. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2 hónap alatt nem biztos h ennyi menni fog max 4-5 kg
2016. júl. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én egy hónap alatt fogytam 6 kilót, annyi hogy (nagyon) odafigyeltem mit eszek, csak vizet ittam, és keveset ettem. Nem kell ahhoz agyon sportolnod magad hogy fogyj.
2016. júl. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Még annyit hozzá tennék , hogy harcművészetre járok , ezért nem tudok mellette sportolni is. Igen , a halat megeszem. 😁
2016. júl. 6. 08:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!