Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Hogyan tudnék izmosabb lenni...

Hogyan tudnék izmosabb lenni 16 évesen?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok 181 cm és 65 kiló. Azt szeretném meg kérdezni hogy hogyan tudnék szálkásabb izmosabb lenni. Szval nem a budy builder test érdekel csak az a fajta amihez egy lány Szívesen hozzá bújik. 3 fő celteruletem lenne, a karom a mellém és a hasam. Eszközként van egy 7.5 kilós egykezes súlyzóm, egy huzózkodó állványom és persze a saját test súlyom. Nincs lehetőségem nagyobb szettre. Milyen tervet ajanlotok? Kezdő vagyok

2016. júl. 20. 19:50
 1/6 anonim ***** válasza:
hát, vállra is edzél
2016. júl. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ezt miért a fogyókúra rovatba?
2016. júl. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
22%
Szálkásításra ajánlott a kisebb súlyokkal a sok ismétlésszám. Karra van sok sok gyakorlat a neten, a lényeg, hogy ne minél nagyobb súlyokat próbálj emelni, hanem minél többször. Hasra a legcélszerűbb a szimpla felülés, ezeket is cifrázhatod ( felemelt lábakkal, derékszögben behajlított, felemelt lábakkal, "biciklizve" ). Ha van húzózkodó állványod, csinálhatod azt, hogy felkapaszkodsz rá és emelgeted a nyújtott lábaidat derékszögig, vagy a mellkasodhoz húzódó őket, miközben be vannak hajlítva, körözhetsz is velük úgy, hogy felhúzott nyújtva a lábaid és magad előtt kis köröket írsz le. Mell és kar edzésre is jó a sima fekvőtámasz, ezt is lehet sokféleképpen. A "plank" póz is nagyon hatásos, azt is csinálhatod például oldalra fordulva fél kézzel. Egyébként ha beírod a YouTube hogy pl. " kar edzés otthon", rengeteg gyakorlatot kihoz.Remélem valamennyit tudtam segíteni, sok sikert!
2016. júl. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a választ, sokat segítettél, adtál kiindulási alapot. A kategóriát véletlenül el nyomtam bocsánat
2016. júl. 20. 22:42
 5/6 anonim ***** válasza:

Kis súllyal, sok ismétléssel nem lehet szálkásítani! Ez egy oltári nagy baromság! Kb. mint a felüléssel zsírt égetni a hasról. Egyébként a kérdeznek nem szálkásítítani kéne, hanem izmot felszedni.

Kérdező! Látogass el szépen a shop.builder.hu oldalra!

Ott számtalan cikket találsz edzéssel, táplálkozással kapcsolatban.

2016. júl. 21. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Válassz egy durva sportot pl. MMA, thai box stb.. az rendesen meg erősìt hamar én is thai boxolok és látni is rajtam;))
2016. júl. 22. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!