Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Egy szelet paleo piskótatekerc...

Egy szelet paleo piskótatekercsben kb hány kalóra lehet szerintetek?

Figyelt kérdés

Már december óta nem ettem semmilyen sütit, viszont ma volt a kisöcsém születésnapja, anyukám csokitortát rendelt neki. Én viszont laktózérzékeny vagyok és nem ehettem belőle, ezért anyukám meglepett néhány paleo piskótatekercs szelettel a cukrászdából. Természetesen nem utasítottam vissza, hiszen csak nekem hozta szeretettel. Elég vékonyak a szeletek és a lekvár is csekély benne. :D Ti mennyi kalóriának tippelitek? Nincs rajta se porcukor, se semmi extra. Igazából nem sokat tudok a paleo diétáról. De ha minden igaz akkor ez a süti most nem csak tej, hanem liszt- és cukormentes is, ugye? Akkor annyira nem egészségtelen? Kb hány kalória lehet?

Ezen kívül még arra lennék kíváncsi, hogy mennyire számít "gáznak" az ilyen süti? Szerintetek nem gond, ha holnap is eszek belőle? Mondjuk egyet vagy kettőt tízóraira? Igazából nem fogyózom, mert így is vékony vagyok, viszont egész eddig nem sütiztem és annyit küzdöttem a kockás hasért, hogy mostanában kezdem kissé túlaggódni a dolgokat. :/



2016. júl. 27. 21:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Túlaggódod. Sz@rd le a kalóriát és told be az arcba a sütit! :-)
2016. júl. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ezt nem lehet tudni. Durván változó összetételben lehet készíteni paleo piskótát... Még a saját házijaim is iszonyúan eltérnek.

Ha olyan pici, 1-2 darab nem lehet vészes, ráadásul egy rendes piskóta főleg tojás... Egy kis magliszt vagy valami lehet benne s egy kis xilit, light az egész cucc.


Neked kell eldöntened, mi gáz. Én szinte mindennap sütizek ilyen stílusban, csak én fél vagy egy tepsi piskótát tolok (nem nagy tepsi :)), nekem iszonyúan jó fogyásra :D Igaz, a krémmel, lekvárral, csokival lightosan bánok s ha nagyon jó vagyok, akkor amúgysem édesen eszem :D. Kicsit sem érdekel, ki mit szól ehhez, nekem jó (nem ideális, de nem vészes, sós piskótával viszont egészen tökéletes) :P

2016. júl. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nyugodtan egyed, minimális lehet a szénhidráttartalma, ekkora mennyiségnél kalóriában se lehet túl sok. Nem hinném, hogy van benne olyan anyag, ami egészségtelen. Gabona, tej és cukor tuti nincs benne, különben nem lenne paleo.
2016. júl. 27. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben, most mar teljesen megnyugodtam. :D Koszonom szepen a valaszokat! :)))
2016. júl. 28. 08:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!