Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Hogyan fogyjak le bármit...

Hogyan fogyjak le bármit megteszek?

Figyelt kérdés

Úgy értem nem akarok gyorsan, de tartósan szeretnék! Viszont gőzöm sincs hogyan... Kevés ch, cukor ilyenekkel tisztában vagyok. Kérlek segítsetek, siker élményeket is várok!

(nem vagyok kövér, nem sokat kéne fogynom, és az izmom több mint a testzsírszázalékom)


2016. júl. 31. 16:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Íme :


[link]

2016. júl. 31. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Meg egy sarga kapszulaval kiegeszithetned a tudast abba az edzesrol is van
2016. júl. 31. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem kell bármit megtenni :). Jó étrend, kalóriadeficit, lehetőleg mozgás is, mondjuk ha van extra izmod, ez még fontosabb, bár máskor is kell, ha akarsz fogyni, ha nem. Épp csak lehet nélküle fogyni, ha nem is érdemes.

Sok ch-val is lehet fogyni, ha neked sok ch adja az energikusságot s jó közérzetet s aktív is vagy, úgyhogy elégeted, akkor nyilván egyél sokat, persze jó forrásból.

2016. júl. 31. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!