Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Szerintetek sok 86kg-hoz 160g...

Szerintetek sok 86kg-hoz 160g ch, ha fogyni akarok?

Figyelt kérdés

Egyszer 100g ch-val diétáztam. Viszont fél év alatt csak 8kg-t fogytam és ájulás lett a vége. (Más tészta, hogy most Euthyroxot szedek PM-re. Reggelente egy felet.)Hetente 3-4x edzettem vagy futottam. (De volt nap is, hogy egy nap kétszer futottam.)


Köszönöm a válaszokat

25L


2016. aug. 9. 14:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Igazából a 100 g ch miatt nem kellett volna elájulnod, ha elég fehérjét és zsírt eszel. Hogy néz ki az az étrended?
2016. aug. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Attól függ, mennyi a többi makrotápanyag és a kalóriaigényed (s mennyire bírod a nagy deficitet).

Nekem közel ekkora súllyal sok volt ennyi ch, 80-nal tudtam csak fogyni, de a zsír 130 gramm volt (jobb napjaimon). Nem fogytam gyorsan, de nekem megfelelt. Viszont mások adatai alapján ehhez az átlagosnál gyorsabb anyagcsere kell, más ennyivel akár hízna is.

Nagyon emberfüggő, mennyi kell, komolyan. Ki kell tapasztalni. S az is emberfüggő, hogy szénhidrátosabban vagy zsírosabban jó táplálkozni...

2016. aug. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!