Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ha a makrók nem jók, de...

Ha a makrók nem jók, de megvan a kalóriadeficit akkor fogyok?

Figyelt kérdés
Túlléptem a napi ajánlott zsírmennyiséget, de a szénhidrátot szerencsére nem. A fehérje nem lett meg. Mozogtam egy órát, de ma szarul étkeztem. A kalóriadeficit megvan, de azt olvastam hogy ha a makrók nem jók akkor cseszhetem. Ért valamit a mai napom?

2016. aug. 12. 19:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Egy nap nem számít.
2016. aug. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De mégis...
2016. aug. 12. 19:52
 3/6 anonim ***** válasza:
A ch hízlal, azt ne lépd túl. A ketogénezők is túllépik bőven, mégis fogynak. Bár ez 2külön kategória. A fehérje kár, hogy nem lett meg. A ch-t veheted alacsonyabbra, s ebből következik, hogy a zsírt növelned kell.
2016. aug. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha deficited van, akkor fogysz, a makrók csak azért lényegesek, hogy megfelelöen ellásd a szervezetedet a szükséges tápanyagokkal.

HA ez egy nap nem stimmel, attól se nem leszel beteg, se nem fogsz hízni. Csak tartósan nem vélszerü rossz összetételben étkezni. Holnap figyelj megint kicsit jobban oda és nincs semmi gond.

2016. aug. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A fehérje jobb, ha megvan, de egy nap nem a világ (s ha jó bőséges fehérjeszintet célzol meg s picit alámész, az megint nem gond).

A zsír nem gond, ha fölémegy a ch rovására, habár biztos van, akinek valamiért mégis, nagyon sokfélék vagyunk. Általánosságban nem gond, sőt, fogyáshoz több szempontból jobb, ha a zsír növekszik a szénhidrát rovására...


Deficitben fogysz, akármilyenek a makrók, de az egészséged s egyéb tényezők miatt érdemes jó makrókkal élni. De nincs kőbe vésve, hogy neked mik a jó makrók. Van mozgástér. Ismerek olyat, akinél extrém sokat vibrál a ch és a zsír mennyisége adott kalóriabevitelen belül. Semmit nem befolyásol nála.

2016. aug. 12. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Úgy értem, észrevehetőt nem befolyásol, mert az inzulint nyilván jobban megdobja, ha egy hatalmas gyors szénhidrátos étkezést tart.


A ketózók sem lépnek túl semmit, főleg, ha fogyni akarnak vagy más céljuk van, nekik eleve viszonylag magas a zsírkeretük és kész. Már akinek, de azért az már koplalás, ha valaki ketóban zsírszegényen él. Talán pár nagyon kis súlyú, nagyon alacsony, nagyon lassú anyagcseréjű inaktív ember tudja meglépni normálisan, tempós fogyáskor.

2016. aug. 12. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!