Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ha megvan adva egy recept...

Ha megvan adva egy recept kalóriatartalma, hogy számolhatom ki belőle, hogy az összetevők milyen arányban vannak?

Figyelt kérdés
Van egy liszt, aminek megvan minden hozzávalója, annak minden kalóriatartalma. De bárhogy próbálom összerakni, nem jön ki ugyanaz a kalória érték, mint ami a lisztnél megvan adva. Visszafelé nem lehet ezt megcsinálni? Pl beírom valahová, hogy hány g szénhidrátot, stb akarok és a program kiszámolja, hogy akkor milyen arányok lehetnek? Vagy én ezt hogy tudom megtenni?

2015. szept. 22. 09:22
 1/4 anonim ***** válasza:

A legtöbb "hivatalos" kalóriaérték nem stimmel.


Visszafelé meg csak akkor lehet számolni, ha megvannak az össszetevök, mert azonos kcalérték mellett is igen eltérö összetétele lehet egy-egy terméknek.


De azt nem egésze értem, hogy milyen lisztröl van szó. Ha netán a "szénhidrátcsökkentett" valamiröl, akkor jobb, ha tudod, hogy az csak átverés, semmilyen adata nem stimmel.

2015. szept. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, szénhidrátcsökkentett. Egy magliszt keverékről van szó, meg van adva minden hozzávaló, csak az arányok nem.
2015. szept. 22. 16:47
 3/4 anonim ***** válasza:
Arányt nem lehet visszakövetkeztetni, mivel millió plusz egy megoldás lehetséges.
2015. szept. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"Egy magliszt keverékről van szó, meg van adva minden hozzávaló, csak az arányok nem."

Írhatsz a gyártónak/forgalmazónak, hogy szeretnéd a Ch-Fehérje-Zsir mennyiségét is tudni, mert a diétádhoz szükséged van rá.


A legtöbben válaszolnak ilyen emailra.

2015. szept. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!