Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ha főtt tojást akarok reggeliz...

Ha főtt tojást akarok reggelizni akkor ne egyem meg a sárgáját?

Figyelt kérdés
Egy szelet pirított rozskenyérrel.
2016. aug. 27. 11:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne ennéd? Sok vitamin van benne, és EGY tojástól semmi bajod sem lesz, nem fogsz töle (el)hízni.
2016. aug. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

De edd meg!

Normálisan egyél. Így tök felesleges tojást főzni, ha a sárgáját kidobod.

Egy tojás és egy pirítós az semmi.

2016. aug. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Már mindegy nem ettem meg :D Sőt a kenyér és a tojás fele is elment mert hányingerem lett. És nem ízlett valamiért. Mindegy attól már nem hízok :DDD
2016. aug. 27. 12:13
 4/12 A kérdező kommentje:
úgyhogy kidobtam a felét.
2016. aug. 27. 12:13
 5/12 anonim ***** válasza:
Na remek, újabb evészavaros.
2016. aug. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
itt megoszlanak a vélemények, valaki azt mondja, hogy nyugodtan megehetsz napi 1-2 egész tojást. valaki szerintem meg akár 4-5-öt is. ha keményen akarod tolni a fogyókúrát, akkor rozskenyér helyett egyél spenótot, és zöldségeket mellé.
2016. aug. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én 10 tojást eszem naponta, előző. Enélkül átkozottul nehéz lenne fogynom, így is nehezen megy. Problémát nem tudok vele.


Durva az ételpazarlás számomra, de a tojássárgájáé főleg szíven tud ütni. Nagyon értékes és finom cucc (jó, a ketreces elég ízetlen, de a normálisabb tojás szuper).

2016. aug. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
52%

gondolom te vagy az aki a zsíros túrót javasolta tojássárgájával a másik kérdésnél, úgy hogy állítása szerint nem evett túrót évtizedek óta, annak ellenére, hogy egyetlenegy értelmes fogyókúrával, vagy testépítéssel foglalkozó oldalon nem találkoztam még ilyesmivel.


ezek után nem is csodálkozok, hogy nehezen megy a fogyás. de azt nem értem, hogy akkor miért adsz tanácsokat?

2016. aug. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

De bizony edd meg, ha szeretnéd normálisan meg is emészteni a fehérjét. A tojásból egyébként is a sárgája a leghasznosabb, pl. zsírban oldódó vitaminok csak abban vannak, plusz a hasznosulásukhoz szükséges zsír (amely ráadásul tökéletes összetételben tartalmaz telített és telítetlen zsírsavakat).

Egyébként attól még, hogy fogyókúrázik valaki, nem kell zsírfóbiásnak lennie. Nem értem, mi a baj a zsíros túróval. Zsírra bizony szükség van, nyilván nem kell fél kilót megenni naponta, de a minimális mennyiséget el kell érni a szervezet megfelelő működése érdekében, így a durván zsírszegény étrendek értelmetlenek és károsak.

2016. aug. 27. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Egyébként lehet, hogy éppen a szénhidrát + fehérje + semmi zsír kombináció miatt lett hányingered, mert nem indult be a megfelelő emésztési folyamat.
2016. aug. 28. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!