Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek egy 2 hetes...

Szerintetek egy 2 hetes fogyókúrával mennyit fogyhatok? Minden nap a napi 5x evésre főtt sárgarépát akarok enni. Esetleg reggelire főtt tojást.

Figyelt kérdés
2013. jún. 26. 12:55
 1/10 anonim ***** válasza:

2-3 kilót.

Ha több megy le, abban nem lesz köszönet.


És ilyen étrenddel ne számíts túl sok jóra.

2013. jún. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Így szerintem lemegy több is, 6-7 is, attól függően mennyi a felesleged. De arra számíts, hogy amint abbahagyod a duplája jön vissza.

Ez amúgy is nagyon egészségtelen módszer, nem jó megoldás.

2013. jún. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Sajnos egy 2 hetes munkára megyek ahol szinte csak reggelizni tudnék rendesen ameddig itthon vagyok. Utána 8 órán át szinte semmit nem tudok enni. :S Ezért gondoltam a főtt répára, mert azt bármikor megehetem 2 perc alatt és olyan kaja kellett ami nem romlandó. Mivel még van rajtam jó pár felesleg így megpróbáltam, hogy ha már a munka miatt nem jut időm a sportra, akkor a kaja fogyasszon :S De szívesen fogadnék esetleg tanácsokat az alapján amit leírtam, hogy mit ehetnék munka alatt . :)
2013. jún. 26. 13:08
 4/10 anonim ***** válasza:

Hűtőtáskában BÁRMIT magaddal vihetsz, semmi sem fog megromlani.

Csak 2 perc szünetet törvénytelen adni, de ha ragaszkodsz ehhez a számhoz... amennyit répából meg tudnál enni, annyi pl.: csirkemell salátából is menni fog.

2013. jún. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
munka mellett heti 5 alkalommal sportolok 2 órát, gondolom te is heti 40 órát dolgozol...
2013. jún. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
hétfőtől vasárnapig minden nap dolgozom :S általában 8 órát , de van mikor tovább 1-2 órával. Csak ebben a hónapban tudtam kondiba járni ameddig nem kellett dolgozni, még ez a hét van ami szabad...ezután csak augusztus vagy szeptembertől tudok :S bár munka is olyan, hogy állandóan menni kell de mégsem sport :S De nagyon lefáraszt , ezért kellene egy étrend ami munka mellett jó . Vízből a 2 liter vagy több megvan minden nap, zöld teát is iszok este. Csak a kajával van baj, annyit tudok vinni magammal ami a táskámba belefér :S
2013. jún. 26. 14:37
 7/10 anonim ***** válasza:

Kifogás.

Vannak OLYAN MINI hűtődobozok amik akkorák, mint egy ételes.

Ha a répád elfér a táskádban, akkor normális kaja is.

2013. jún. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Sokat olvastam arról, hogyan fogyjak egészségesen, edzőm is elmondta, hogy miket nem lehet. Le is mondtam az édességről. Két hónapja nem ettem semmilyen süteményt, csokit, chipset...stb. Csapvízen és a teán kívül semmit nem iszok. Még a teába se teszek sem cukrot, sem citromot. A főtt kaja az amitől félek. Olvastam és tanácsolták is, hogy egy nap 1x kell a főtt kaja. De nézzük mondjuk a kedvencem, a rakott zöldbab... kalóriatáblázatokban mindenhol több 100 kalória :S Főzelék nagyon sokszor van nálunk, sőt a vasárnapi átlagos menü pörkölt nokedliből már évek óta nem eszem, mert nem szeretem. Semmilyen pörköltet. Tésztákat nem esszük, inkább a rizs borsóval vagy kukoricával vagy krumplipüré, zöldséges krumpli, és ehhez valamilyen sült vagy rántott hús.
2013. jún. 26. 14:53
 9/10 anonim ***** válasza:
Annyiszor leírták már itt millióan..Olvasgasd a többi kérdésre adott válaszokat és tedd össze a fejedben a puzzle-t.
2013. jún. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
edződ nem mondta, hogy ne koplaljál és normális összetételbe vidd be a tápanyagot? szerinted, a répában pl. mennyi fehérje van?
2013. jún. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!