Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Koplalok, de nem fogyok. Miért?

Koplalok, de nem fogyok. Miért?

Figyelt kérdés

18 éves, 60kg vagyok.A combjaim nagyon vastagok, elsősorban innen akartam fogyni, ezért is kezdtem el. Az első pár kg nagyon könnyen lement, majd hirtelen abbamaradt a súlyvesztés. Alig eszem valamit, a kalóriákra nagyon odafigyelek, kefiren és salátán élek szinte. Naponta 30-40 percet mozgok, de semmi változás! Kezdem elveszíteni a motivációm. Mit tegyek hogy a fogyás újra beinduljon??

A válaszokat előre is köszönöm


2016. aug. 30. 17:23
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

#2-es vagyok. Szívesen. :-)


Ha aszerint csinálod,amiket belinkeltem, akkor meg lesz az eredménye. Mindenképp hosszútávra gondolkodj! A legjobb ha beépíted az életedbe a helyes táplálkozást és a mozgást. Hidd el a befektetett munka megtérűl idővel. A súly,a mérleg ne zavarjon meg. Én jelenlegi súlyommal voltam túlsúlyos is,most elég komoly a forma.

2016. aug. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Én is remélem hogy megtérül, ha picit változtatok, most rászántam magam hogy egy nap többször egyek, kipróbálom:)

Nekem sem feltétlenül az a cél hogy minél kevesebbet mutasson a mérleg, hanem hogy a combom vékonyabb legyen és az alakom szebb, így szerintem komolyabban is elkezdek majd valamit sportolni. Sokat segítettek a válaszok köszönöm :)

2016. aug. 30. 21:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!