Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyit fogyok le ha nyáron...

Mennyit fogyok le ha nyáron koplalok? 16/L

Figyelt kérdés

Nem, nem divatból akarom ezt csinálni. Tényleg szükséges lenne,ugyanis 95 kg vagyok. Próbáltam diétázni, de ha egész nap zöldségeket és hasonlókat eszek hamar megunom,és aztán már nem eszem meg,a főtt kajákat pedig nem szeretem. A tornázás megy nekem, de keményen csinálom

így izomlázam lesz amitől úgy fájnak a combjaim,hogy 3 napig menni sem tudok,így az sem megoldás. Ha ez menne is, egy hónapban ha fogynék 1-2 kilót az kevés. Úgy érzem ez az egyetlen megoldás. Legtöbb felesleg a combomon és a fenekemen van. A koplalás nem azt jelentené nálam,hogy abszolút semmit nem eszek,hanem mondjuk 2-3 alma naponta és sok víz,és néha egy kis joghurt,vagy csirkehús. Emelett próbálnék tornázni is naponta. Tudom,hogy ez veszélyes,de nincs más megoldás. Tudom,hogy hamar visszajönnek a kilók,de utána figyelnék rá,hogy megtartsam. És nem akarok átmenni anorexiába sem, nem akarok csontsovány sem lenni,elég lenne 60 kilóig fogynom. Tudom,hogy az izomból megy le sok,de már az sem érdekel ha nem vagyok izmos csak menjen le a felesleg,mert most már ki vagyok lelkileg,és tudom hogy normális diétával nem menne le.


2016. júl. 3. 19:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
78%

Ha csak gyümölcsöt, csirkehúst és joghurtot eszel, azt nem fogod megunni?

Amúgy ha fogyni akarsz inkább futni, úszni, biciklizni és görkorizni kéne...

Nem fogod úgysem bírni ezt az étrendet, vagy elájulsz pár nap múlva, vagy bezabálsz rendesen.

2016. júl. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
hát nem tudom mit tegyek. remélem bírni fogom
2016. júl. 3. 19:53
 3/16 anonim ***** válasza:

Nem fog ez így menni. Reménytelen, és nem is egészséges.


Csak az egészséges diétának van értelme. Nincs csodaszer, nem szabad "megunni" a diétát és egy kis izomláztól sem szabad megtántorodni. Másképpen nem megy.


Ha meg izomlázad van a torna

2016. júl. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Figyú, én anorexiás voltam, tudom miből áll a koplalás, és hidd el sokkal jobban jársz, ha megpróbálsz egészségesen lefogyni. Én koplalás után többet híztam vissza mint amennyit leadtam, és csak egészséges táplálkozással, sporttal tudtam elérni a mostmár egészséges súlyomat, nem vagyok plötyhedt és magyjából a koplalással okozott egészségügyi károk is elrendeződtek (nem hull a hajam, visszajött a menstruációm, már nem fázom állandóan, jobb az anyagcserém).

Én a clean eating elveket követem, és rengeteg receptet lehet találni a neten, amivel egészségesen és változatosan lehet táplálkozni. Nem unom meg soha hiszen mindig kitaalálok valami újat, amit főzhetek magamnak.

Én voltam az első válaszoló is. 18/L

2016. júl. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Különben meg a fogyáshoz sokkal fontosabb a megfelelő táplálkozás, mint a sport. Csak sporttól sosem fogsz lefogyni.
2016. júl. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Igyàl sok folyadèkot, víz a legjobb. Napi 2L

Napi 5xör egyèl keveset.

Nem kell àllandóan zöldsèget enni

Csökkentsd a nasit, ne egyèl sokat belőlük, nem mondom azt hogy vègleg tedd le mert emberből vagyunk ès nèha szabad bűnbe esnünk:) Egyszerűen csak figyelj oda,màsik a mozgàs..Ne feküdj ülj egèsznap, legrosszabb. Kezd sètàval, merre laksz? Nyugi nem vagyok pedofil :D a környèkeden van sportpàlya vagy hasonló? Ha nincs, biciklizz az nem terheli meg a làbaid, mèg kezdetben jobb is mint a futàs az majd kèsőbb. Ugye nem akarunk izomból veszteni, ezèrt a halak, cottage cheese, zöldsègek, sajtok, fehèrhúsok a legjobbak a megtartàshoz. Lisztes dolgokról aztmondjàk rosszak, hízlalnak igen de mindent ehetünk módjàval. Nem vèletlenül van az a közmondàs hogy: Reggelizz úgy mint egy kiràly, ebèdelj úgy mint egy polgàr, vacsoràzz úgy mint egy koldus. Szóval, a reggelid álljon: szènhidrátdús kajából, mellè paradicsom,paprika,pritamin,ubi..(amelyiket jobban szereted te választod ki)

Bármilyen szalàmival

Kèt szelet rozskenyèrrel, vagy magvas pèkáruból, stangliból, kivève a fehèr kenyèr.

Tízóraira mehet gyümölcs:egy alma,őszibarack, vaagy most dinnyeszezon van azt dögivel eheted mivel 80%-a víz:)

Ebèdre amit otthon főznek azt edd, leves kötelező!:)

Uzsi: Választhatod a dinnyèt ismèt, vagy olajos magvak,pl:mandula de ha nagyon èhes vagy akkor egy szendvicset is betolhatsz tele zöldsèggel ès husival.

Vacsira: na ez a kemènydió, sokan úgy tartjàk a 6 utàn evès hatalmas problèma..NEM! Akkor eszel amikor èhes vagy, ha ez pont 9kor van vagy kèsőbb akkor ez van nincs mit tenni, lènyeg hogy mit eszünk. Gyümölcsöt nem ajánlatos, itt a legjobb a fehèrjetartalmú kaják:husi,zsírszegèny túró, sajtok mellè valami jó kis zöldsèg sali:)

Heti 0,5-1kg fogyàs az egèszsèges, ha kicsivel több 3-4 belefèr

A fogyàs lassú folyamat, ha túl gyorsan akarod a bőrödön is meglátszik majd ès nem lesz szèp látvány. Adj időt magadnak. Mozogj sokat, igyál sok folyadèkot ès ne stresszelj! Lesz eredmèny csak vágj bele az elejèn nehèz ès lesznek holtpontok de nem szabad feladni. A fogyàs 70%-a az ètkezèsen múlik.

Kitartàst! Ha bármilyen kèrdèsed van írj privát üzit.

18L

2016. júl. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:

Eleg ha ugy kezded,hogy elhagyod a cukros uditoket,aztan a lisztes dolgokat,es szep lassan atallsz egeszeges etelekre,aztan johet az,hogy megprobalsz kevesebbet enni,nalam a kaloriaszamlalas jott be,es mellette tenyleg becsuletesen sportolsz,nem csak otthon tornazgatsz,tobbet er,montha nem csinalnal semmit,de haszna nincs tul sok. Ekkora sulyfelesleggel probald az uszast. Ehhez ido kell,de nem lehetetlen. A helyedben tuti nem koplalassal kezdenek,hosszabb ideig tart ugyan,de kifozetodobb egy rendes dieta sporttal.

Tapasztalat!! 16/L

2016. júl. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

A csak szinte semmit nem unod? Pedig elvileg szereted az ételt, ha meghíztál (jó, el tudok képzelni olyat, hogy valaki utál enni, de eszik, az ember elég trükkös, de bizonyára nem erről van szó).

Ki mondta, hogy csak zöldséget kell enni? Amit pedig be kell vinni, azt be kell, nem értem, minek koplalni? Valószínűleg úgyse bírnád s jobb is, mivel a felvázolt extrém koplalás, ez a legveszélyesebb. Nem így kell. A többiek már leírták, hogyan.

2016. júl. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Nincs sok idom ra, kb oktoberig le kell fogyjak, ha ez az egyetlen megoldas akkor ezt fogom csinalni.
2016. júl. 3. 21:35
 10/16 anonim ***** válasza:
Októberig lefogysz és januárig visszahízod a dupláját. Hajrá! Ha ezt akarod, sok sikert hozzá.
2016. júl. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!