Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ha kb 3 hónaposra tervezett...

Ha kb 3 hónaposra tervezett fogyókúrába kezdtem elég ha egy meghatározott ételmennyiséget eszek ( nyilván minőségit) vagy folyamatosan csökkentenem kell majd?

Figyelt kérdés

17/l 168cm 66kg

Kb 10 -12 kg ot szeretnék fogyni és a kérdésem az hogy ha szépen beindul a heti x kg fogyás akkor csak továbbra is folytatnom kell azt az étrendet vagy lassan lassan csökkenteni.. Emellett a másik kérdésem hogy ha ennyi idősen szépen lassan fogyok le nem túlzott mértékben akkor is megsínyli a testem, ? És a melleim amik most szépek B de inkább C- sek várhatóan teljesen eltűnnek?


2016. szept. 3. 10:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
a nyáron már mindenki kipattintotta magát, szerintem fogadd el magad
2016. szept. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hahaha :) bocsi de ha elhatároztam ,hogy 10 kilóval kevesebb leszek akkor ha beledöglök is úgy lesz.. És tisztázzuk: nem az volt a kérdés ,hogy csináljam e..
2016. szept. 3. 11:30
 3/11 anonim ***** válasza:

itt rontja el mindenki. Szerintem már te is látod magadon, hogy becsavarodsz a kalóriaszámlálástól.

eddzél, és akkor jól fogsz kinézni

2016. szept. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Eddz! Akkor nem leszel petyhüdt. Ha csak rendesen eszel, lefogysz ugyan, de egy formàtlan valami leszel. Ne a mèrleg legyen a mérvadó, hanem a tükör.
2016. szept. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Bocsi lehet hogy ezzel kellett volna kezdenem.. Én edzek rendesen.. De tényleg .. És elég feszes vagyok , még egy kicsit kockás is a hasam( amit nem szeretek , mert nőietlennek tartom) Csak egyszerűen hatalmas..
2016. szept. 3. 11:53
 6/11 A kérdező kommentje:
De most már kérlek válaszoljon valaki a kérdésemre is..:)
2016. szept. 3. 11:57
 7/11 anonim ***** válasza:
54%

hazudsz magadnak is, menj dilidokihoz

kockás a hasad? egy nagy kocka?

mert 6nak kell lennie

2016. szept. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha valóban látszanak a kockák, akkor nem fog kisebbedni a fogyástól, mivel elve alig van rajta zsír.
2016. szept. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Kedves hetedik :) nem áll szándékomban dilidokihoz menni valamint hazudni se szoktam magamnak :) képzeld egy judo versenyző lánynak szokott kockás lenni a hasa:) jah és attól még hogy izmos vagyok szeretnék fogyni hisz 10kg - al 2 súlycsoporttal lejjebb kerülnék ami elég pozitív lenne a versenyeredményeimre nézve ..;) emellett szerintem vonzóbb is lennék .. Jah és kezd kicsit felhúzni hogy eddig az egyik kedves válaszoló se a kérdésemre adott választ szóval aki a továbbiakban így tesz azt mind lefogom pontozni:)
2016. szept. 3. 15:19
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Legalább fél évre tervezz, különben drasztikus lesz az erőcsökkenés,ami viszont nem tesz majd jót a versenyeredményeidenek.

Heti fél-egy kg fogyás az elfodható. Esetedben inkább fél kg lenne optimális. Az étrenddel kapcsolatban itt találsz infókat:


[link]


A melled valószínűleg kisebb lesz.

2016. szept. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!