Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » 1 db tepertőbe tényleg 180...

1 db tepertőbe tényleg 180 kalória van?!

Figyelt kérdés
Ma kezdetem a fogyókúràt és hát úgy voltam vele 2 szemtől nem lesz nagy bajom. És utána néztem meg hogy 1 darabba 180 kalória lenne? :(

2016. szept. 9. 14:31
1 2
 1/13 Shai-Hulud ***** válasza:

Mekkora darabban?? Mert van ugye egészen apróra vágott is, meg szép nagy darabokból álló is.


10 dekában kb. 823 kcal van:

[link]

2016. szept. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
A teperto gyakorlatilag zsirbol all, 1g zsir 9,3Kcal, azaz durvan 20g tepertoben van 180Kcal.
2016. szept. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
2 picit
2016. szept. 9. 14:47
 4/13 anonim válasza:
11%
Nem a zsírtól hízol meg a kalóriától hanem a szénhidráttól.
2016. szept. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

4-es, a szénhidrát mértéktelen fogyasztása valóban sok elhízásért felelős, de alapvetően egy dologtól hízik az ember, ha rendszeresen kalóriatöbbletet vesz magához.

A kalóriaszámlálás persze a tápanyag számolás nélkül ingoványos talaj, de az a kijelentés, hogy az ember a szénhidráttól hízik el, az nem igaz.

2016. szept. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
A kalóriatöbblet hizlal. Aki azt hiszi, hogy ketogén diétában nem lehet elhízni, az nincs tisztában a szervezet működésével... A zsírt jól eltárolja a test, akár inzulin nélkül is :) Jó cucc, az állatoknak is. Ők is fel tudnak hízni zsíros ételekből a télre... Jól is néznénk ki, ha a zsíros húsokból, magvakból nem lehetne tartalékot képezni... Evolúciós szempontból nem lenne jó.
2016. szept. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

A másik pedig az, hogy itt nem hízásról van szó, hanem fogyókúráról. A kérdező fogyni akar. Ahhoz pedig deficit kell, ami sok zsír mellett nem jön létre. Itt már van tapasztalatom is, mert ugyan ketogén diétában még sosem híztam el, de nem is fogytam, csak amikor nagyon odafigyeltem a kalóriabevitelre. Tipikusan stagnálok, most véletlenül fogyok, de majd tömegnövelek is vele, na az könnyű lesz, sokat enni jól megy.


Ha teleesszük magunkat zsírral s nem mozogjuk le, nem fogyunk, ez szerintem világos.

2016. szept. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Ma kezdted a diètàt ès maris tepertőzöl? Ez gyors csalàs volt.
2016. szept. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Miért lenne csalás? A tepertő remekül belefér egy diétába. Nem sok ch van benne, az inzulinszintet nemigen dobja meg, bizonyára jól laktat is (ez azért függ pár dologtól).


Ha nem lennék vega, szuper fogyós kajám lenne.


Sokféle diéta van.

2016. szept. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Attól hogy nincs benne CH, még nem fogyókúrás. Töménytelen zsír sem tesz jót. 2 kis darab tepertőben semmi laktató nincsen, viszont a napi kalóriakeretedet csökkented vele. Ne vedd be Norbinak a baromságait, hogy zsírral kell fogyni.
2016. szept. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!