Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Melyik oldalon erdemes kaloria...

Melyik oldalon erdemes kaloriat szamolni?

Figyelt kérdés
Van olyan oldal itt a neten, ami tenyleg valosagnak megfelelöen mutataja, hogy egy adott etelböl x grammban mennyi kcal van?

2016. aug. 30. 21:39
 1/6 anonim ***** válasza:
2016. aug. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A cronometer egy angol nyelvű kalóriaszámláló program. Amerikából indult, így magyar termékeket nem találsz rajta, de a normál élelmiszerek (szőlő, alma stb) kalóriaértékét pontosan mutatja, nem úgy, mint a kalóriabázis. A kalóriabázison viszont magyar termékeket tudsz keresni, szóval azt is lehet néha használni, de a többi adat rossz benne.
2016. aug. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kaloriát sehol nem érdemes számolni... makro tápanyagokat kell számolni és leginkább fejben érdemes, máskülönben marad a görcsös kajakigrammozás...
2016. aug. 31. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
[link] Én csak itt számoltam és 5-6 kilót leadtam, kb 2 hónap alatt úgy hogy ettem édességet is,tejtermékeket stb :)
2016. szept. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem legegyszerűbb, ha nem a kcal-t, hanem a makro tápanyagokat számolod és nem oldalakon szórakozol vele, hanem egyszerűen a fejedben tudod, hogy ma pl 300gramm szénhidrátnál stop.
2016. szept. 6. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lol nem láttam, hogy egyszer már válaszoltam :)
2016. szept. 6. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!