Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » 1 db tepertőbe tényleg 180...

1 db tepertőbe tényleg 180 kalória van?!

Figyelt kérdés
Ma kezdetem a fogyókúràt és hát úgy voltam vele 2 szemtől nem lesz nagy bajom. És utána néztem meg hogy 1 darabba 180 kalória lenne? :(

2016. szept. 9. 14:31
1 2
 11/13 Shai-Hulud ***** válasza:
Tényleg. :-)
2016. szept. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Nem érdekel Norbi, neki amúgyis szénhidrátos cuccai vannak, nem? Nem ismerem valami behatóan.

Igen, a zsír csökkenti a keretet. Nahát :) A cukor is. Fehérjéből nem ehetek napi 400 grammot, kalória pedig kell. Nekem inkább a zsír jöjjön, de más ehet szénhidrátot, nekem az nem fáj. Én is eszem, csak kevesebb kalóriát viszek be vele, mint a zsírral. Kinek mi jön be.

Én fogyni akarok, amihez kalóriadeficitre van szükségem. Ezt pedig leginkább zsírosan tudom elérni, szénhidrátosan nem, 5 éve kísérletezem, tudom. Plusz így sokkal jobban érzem magam. Tepertőt mondjuk nem eszem, de párszáz kcal abból is beleférne, energia az is, mellé befér minden, ami kell. Hát akkor?

2016. szept. 9. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ma kezdted a diétát és máris tepertőzöl? :D :D
2016. szept. 13. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!