Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Szerintetek mennyi kalóriát...

Szerintetek mennyi kalóriát kellene ennem egy nap?

Figyelt kérdés

15 éves lány vagyok, 172 centi, kb. 68 kiló, már vagy 2-3 hete nem mértem a súlyomat.

60 kilóra szeretnék fogyni, utána formásodni.

74 kilóról indultam

Heti 1,5 kilót szeretnék fogyni, hétfőtől péntekig minden nap szoba biciklizek, és nem régen kezdtem el a nővéremmel TRX-re járni, eddig egyszer voltam, ezen a héten is megyek

Kérdés: Mennyi kalóriát kellene ennem

Most 1300 kalóriát eszek. Szerintetek?



2016. szept. 12. 18:51
 1/7 A kérdező kommentje:
A szobabiciklizés az kb. 1 óra szokott lenni, a TRX másfél óra, az csak szombatonként, de van amikor kimarad a TRX vagy a szobabicikli
2016. szept. 12. 18:53
 2/7 anonim ***** válasza:

Én 1500-1800-at ennék és nem akarnék irreálisan gyorsan fogyni.

Honnan tudjam, mennyit bírsz s mekkora a kalóriaigényed? De a fogyási tempócélod mindenképpen túlzott.

2016. szept. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Ja, és nem fogyókúrázok, már vagy 1 éve kb. egészségesen étkezek, idén februárban szépen le is fogytam 63 kilóra, eléggé karcsú voltam, de tavasszal visszahíztam szinte mindent, mert elkezdtem megint "szemetet" enni.

És azóta ezeket megint elhagyom :)

2016. szept. 12. 18:56
 4/7 anonim ***** válasza:
1500ról indulj, másképp koplalás lesz. Hetente csökkentsd 150-200al, és ch-t!
2016. szept. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Heti 1 kiló maximum a normális, de a te korodban én inkább a heti 0,5-höz tartanám magam.
2016. szept. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Szuksegtelen a kaloriat szamolgatni. 3 orankent egyel kisebb adagot, kell az anyagcsere miatt! Persze, az se mindegy mit eszel.
2016. szept. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az anyagcsere miatt az kell, hogy ne koplaljon az ember. Napi egy étkezés sem lassítja le, ezt már sokszor vizsgálták és a tapasztalatok is ezt mutatják. Persze a legtöbbünknek többször kell ennie, de nem az anyagcsere miatt.
2016. szept. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!