Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Hogyan ne legyek éhes iskolában?

Hogyan ne legyek éhes iskolában?

Figyelt kérdés

Reggel 5-kor kelek, ilyenkor általában zabpelyhet reggelizek, és megiszok egy bögre zöldkávét. (Nescafé)

Iskolába viszek 20 dkg csirkemellett, meg van, amikor egy almát.

Ezt olyan délben fogyasztom el.

Általában 4-kor érek haza, és mindig szörnyen éhes vagyok. Iskolába félek sok ételt vinni, mert fogyókúrázom, és nem tudom, mennyit engedhetek meg magamnak.

Akik fogyóznak, és sokáig vannak iskolába, hogy oldják meg az evést? Mennyit visztek miből, mivel kezditek a napotokat és mit esztek, mikor hazaértek?

Előre is köszönöm :)



2016. szept. 14. 19:58
 1/6 anonim ***** válasza:
90%

Ha nem éhezteted magad, hanem rendes étrended van, akkor nem hiszem, hogy éhes vagy, max korog a gyomrod meg kívánod a kaját...

Egyél több zöldséget az lefoglalja a gyomrod meg a beleid sokáig.

2016. szept. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tedd a csirkét tk kenyér közé :) bár nem tudom mennyire fér bele, gondolom nem edzel...
2016. szept. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mivel 20 deka csirkében szinte semmi kalória nincs, mégis mivel laknál jól? Vigyél mellé még valamit, gondolom, a reggelid sem 15 deka zabpehely, nem mintha az sok lenne... 4-ig rengeteg idő telik el, kevesen bírják eddig szinte evés nélkül s nem is kell.
2016. szept. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Te jó ég, az lenne a legfontosabb, hogy a nap elején rendesen egyél!


Vigyél rendes ebédet az iskolába. Ha mindenképp szuperegészséges kaját akarsz, akkor főzz kölest a csirkéhez, stb., de könyörgöm, egyél rendesen, mert ezzel az egyetlen amit elérhetsz, hogy egy idő után hazaérve felzabálod az egész házat.

2016. szept. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

" mert fogyókúrázom, és nem tudom, mennyit engedhetek meg magamnak. "


ez meg mi? hogy a frászba fogyókúrázol, ha nem tudod mennyit ehetsz? akkor te nem fogyókúrázol, csak zsákbamacska szerű vagy fogysz tőle vagy nem típusú önsanyargatást végzel...

tessék így kéne kinéznie egy valamire való diétának:

[link]

2016. szept. 15. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szerintem ne fogyókúrázz, főleg ha iskolás vagy. Én nem fogyózom mégis mikor hazaérek éhes vagyok, ezért eszem.
2017. márc. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!