Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Súlytartásba, de akár diétában...

Súlytartásba, de akár diétában is, számít?

Figyelt kérdés

Lefogytam 5kg-t, mostmár súlytartáson van a hangsúly. Naponta 1órát biciklizem kb., suli miatt. Ez mellett ha csinálok valamit, az számolom, viszont ez beleszámítódik-e az alapjárat kcal égetésbe?

Ezenkívül suli(lépcsőzés), bevásárlás, barátokkal sétálás vagy ilyesmi. Tehát ezek mellett számoljam külön a biciklizést vagy már benne van?

Ülő foglalkozásúra számoltattam ki.

17/l



2016. szept. 21. 20:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Az ulo foglalkozasuban benne vannak az olyan dolgok, mint suli, bevasarlas, setalas. A napi egy ora biciklizest kulon kell hozzaszamolni.
2016. szept. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

De úgy értettem, hogy a biciklizés suli miatt van. Szóval oda járok biciklivel, ami oda-vissza 1óra. Mindenestre azzal nem lőhetek mellé, ha 75%-át számolom a biciklizésnek, igaz?

2016. szept. 23. 12:18
 3/4 anonim ***** válasza:

A biciklizes ugy is szamit, ha ingazasra hasznalod, nem sportra.


Pelda:

60 perc Biciklizés (közepes tempó) 641 kcal

60 perc Biciklizés (lassú tempó) 481 kcal


Az ingazas inkabb a lassu temponak felel meg.

2016. szept. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ohh értem. Nagyon-nagyon szépen köszönöm a válaszod!:) ment a zöld kezecske
2016. szept. 23. 15:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!