Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Szerintetek jó amit eddig...

Szerintetek jó amit eddig ettem? És mit kéne még?

Figyelt kérdés

Na szvl nyáron elkezdtem durván fogyózni (koplaltam), és tudom hülye vagyok meg stb (szerintem is), és a hajam is kihullott, folyton szédültem, nem volt erőm, és az anyagcserém is lelassult. Most kb már rendbe jöttem, és szeretném újrakezdeni,, de most normálisan, és a segítségeteket szeretném kérni. Szerintetek jó amit eddig ettem? És mit kéne még? (vegetáriánus vagyok amúgy)

Ma etteem 2 db zöld almát, 2 db puffasztott rizst, és 2 db tojást (rántottaként elkészítve). Ez együtt kb volt olyan 500 kcl, és még kéne 700. Szerintetek mit egyek még, mert nincs ötletem?:/

173 cm/ 63 kg

Kérlek ne írjatok olyat, hogy nem kell fogynom, mert ideális a súlyom meg stb. mert attól én még nem vagyok vékony, és van rajtam jócskán súlyfelesleg, szvl aki normálisan válaszol a kérdésekre, azoknak köszönöm szépen!:))



2016. okt. 9. 13:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

ha van rajtad felesleg az azért van, mert nincs rajtad izom. súlyzós edzésekre kéne járnod.


egyébként valami fehérje kéne, sovány sajtos szendvics (barna kenyér pl mozzarellával melegszendvicsként) vagy ha jól tudom a babban is sok a fehérje. valami olajos magot is ehetsz, mandula, mogyoró, kesudió... csak sótlan verziót.

2016. okt. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!:))
2016. okt. 9. 14:20
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Bármit ehetsz, amit megkívánsz/van otthon 700 kalória érétékben. Nem kell rágörcsölni az evésre.
2016. okt. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Igen, eddig jó.


Mai ajánlatom:

-sovány sajt tojásba forgatva darált dióval megszórva, kevés vagy semennyi olajban megsütve(bármilyen magban birod, amit szeretsz), azaz reform rántott sajt-ez akár vacsira is mehet

-túró zöldséggel

-kőrözött tk kenyérrel vagy pufirizzsel

-joghurt magvakkal, édesítheted mézzel, gyümölccsel, édesítőszerrel

-zabkása magvakkal, gyümivel

-zabpehelygolyók

-zabpalacsinta túróval

-kefír tk kenyérrel

-avokádókrémes kenyér sajttal, zöldséggel

-főtt tojás zöldségekkel

-reform ételek

Amúgy nem muszáj ezek közül, nem tudom mi van otthon, és hogy mit szeretsz/kívánsz. Neten van rengeteg recept, vegetáriánus és vegán is. Bárhogy is döntesz:

Jó étvágyat!😊

2016. okt. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Jaj nagyon szépen köszönöm a hasznos választ!:)) Most már van miből válogatni!:DD
2016. okt. 9. 15:12
 6/7 anonim ***** válasza:

Fehlrjlt mindenképpen egyél, mert a napodban még alig van s az igencsak fontos. Én ennék még 6-8 tojást, de persze te csinálhatod máshogyan, csak legyen meg a fehérje s azért a többi tápanyag is. Eddig kvázi mindenből rosszul állsz. A tojás roppant tápanyagdús (nem csoda, egy komplett élőlény fejlődik ki belőle), sok tojásnál a legtöbb tápanyag meglesz, de a magnézium, kálcium, C-vitamin akkor is elmarad.

Sok zöldséget is ajánlok s némi olajos mag is jól tud jönni. Nem kell sok zsír, de az a kicsi, ami igen, az nagyon fontos s az olajos magvak jó forrást tudnak jelenteni (bár azok sem egyformák).

2016. okt. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos választ!:)
2016. okt. 9. 15:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!