Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Eddig kb. napi 1000 kalóriát...

Eddig kb. napi 1000 kalóriát ettem. Nem fogyok tőle. Már ki vagyok borulva. Ha 1400-ra emelem, akkor hízni fogok most?

Figyelt kérdés
Tudom hogy elrontottam ezzel az anyagcserémet, és ha emelek most akkor fogyni fogok, vagy még jobban hízok?

2015. febr. 27. 09:59
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Az alapanyagcserém ha minden igaz, akkor 1333. Vagy egyek akkor 1300-at? Nagyon félek, ha többet eszem akkor hízok. Meg nagyon elszoktam az ennél többet evéstől, és egyrészt bűntudatom van, hogy ennyit eszek, másrészt tele a hasam egész nap és megterheli a gyomrom ha többet eszek.
2015. febr. 27. 10:03
 2/17 anonim ***** válasza:

miből jönnek ezek a hihetetlen konkrét értékek?


egyébként koplalással izomból fogsz veszíteni nem zsírból

2015. febr. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Hát talán úgy hogy kiszámoltam a BMR-emet? :)
2015. febr. 27. 10:26
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

hülyeség az ilyen statisztikai alapon működödő kalkuláto

vagy te az a fajta ember vagy aki facebookon tudja meg a halála napját?

2015. febr. 27. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
fogadjunk közbe 50 kg vagy ágyastól
2015. febr. 27. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 angelside ***** válasza:
Kor, súly, magasság, nem?
2015. febr. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
168 cm és 57 kg vagyok, 25 éves, nő. Tudom, hogy ez súlyban nem sok, de van rajtam felesleg. Zsíros vagyok. Főleg a hasamon és combomon.
2015. febr. 27. 11:39
 8/17 anonim ***** válasza:
ettol tobbet kene irnod, mennyi ideje csinalod, hany eves vagy, milyen magas, milyen nehez, nem, satobbi.
2015. febr. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 angelside ***** válasza:

Nagy vonalakban ~ 1400-as BMR-el rendelkezel. Ha tartósan ez alatt eszel, akkor szimplán koplalsz. A koplalás miatt a tested bepánikol, és visszatart mindent. A tested nem hülye, ellentétben .... (inkább humoros, mint dorgálós akart lenni).


Egyél rendesen, pörgesd fel az anyagcserédet, és utána kezdj el újra "fogyózni". Lehetőleg BMR alá tartósan soha ne kerülj. Persze lehetnek egyéni eltérések, ezért mindig figyeld magad, és korrigálj.


Egy ideig, igen, hízni fogsz, ne ijedj meg! Képzeld azt, hogy ez az ára a "hülyeségednek", mert bizony mindennek "ára" van.

2015. febr. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 angelside ***** válasza:
Jah még, szerintem izomerőt, erőkifejtést igénylő típusú sportokkal stimulálod az izmokat, és az adaptáció révén kevesebb zsír lerakódására van esély.
2015. febr. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!