Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Napi 800-900 kalória?

Napi 800-900 kalória?

Figyelt kérdés
Már egy hónapja napi 800-900 kalóriát eszek( jó ma 680at ettem) sok helyen olvasstam hogy attól rosszul leszek stb... de semmi ilyen gondom nincsen.. és jól érzzem magam, jól szoktam lakni (csirke,abonet,zöldség egyébb ételek) illetve mellete mindennap intenzív egy óra bicikli... 8 kilót fogytam eddig.107ről 99re 72re akarok (183cm) pár 1-2 hónap után felemelhetem1000re? nem akarok rosszul lenni vagy ilyesmi de nem is akarok visszahízni 20/L

2016. okt. 10. 22:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem vagyok profi ebben a témában de kétlem, hogy 1000kcal-tól visszahíznál, az még bőven az egészséges beviteli érték.
2016. okt. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
76%
Azt szokták mondani, hogy nem nagyon érdemes ennyire brutálisan kevés kalóriát enni hosszú távon. Ha nincs szerencséd, akkor beáll erre a szervezeted és amikor normálisan kezdesz enni, akkor rohannak fel a kilók, mert a szervezetednek az éhezés lesz az alapjárat. Én a helyedben sürgősen felemelném valami egészségesebb értékre, akkor is ha most jól érzed magad. Ha normális dolgokat eszel és sportolsz, akkor 1000-től sem fogsz hízni, de azt szokták mondani, hogy 1200 alá nem szabad menni a fentebb vázolt okok miatt. Inkább fogyj lassabban mint hogy baj legyen. Gondolom nem napi 1200 kalórián lettél 107 kiló, szóval ettől ne félj.
2016. okt. 11. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Igazatok van de mondjuk nekem ez drasztikus volt az indulást megelőző napon még zaba volt ( sokat ettem ebédre és vacsira illetve nasi ) aztán meg hirtelen átálltam egyik napról a másikra a napi3x étkezésre de azóta mondjuk 5-4x eszek hogy amikor főétkezéshez érjek ne legyek annyira farkas éhes. hát meg ciki vagy nem ciki de a nagy wczés is gondot okoz, 2-3 naponta. ma amúgy már 98,8 vagyok
2016. okt. 11. 06:46
 4/11 anonim ***** válasza:
91%

[link]


Tanulj meg enni, legyen RENDES étrended és a szarással sem lesz gondod... tudod rostok és víz...

Ha így folytatod, lehet éhezéssel fogyni, de egyrészt egyenes út a yoyo efektushoz, másod sorban, ha gyorsabban fogysz, mint heti 0.8-1kg akkor a bőröd szinte biztosan nem fogja tudni tartani az ütemet...

És hiába fogysz le, ugyan úgy undorodni fogsz magadtól a tükörben, mert úgy fog lógni a bőröd, mint egy telefosott búvárruha...

2016. okt. 11. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nők esetében napi 1200 Kcal alatt automatikusan fogyás indul, mert a test működése többet emészt fel. A 800 Kcal nagyon kevés, kórházakban, fekvő betegeknek szoktak annyit adni akik mozgásképtelenek. Ha ilyen roham tempóban akarsz fogyni a szervezeted megelégeli és fel fogod adni vagy rosszul leszel, felborul a vérképed és az ügyeleten fogsz kikötni. Én 150-ről indultam, most vagyok 131, 5 hónap alatt napi 1500 Kcal és 3km séta/nap. Nálam a cél kb 90-95 Kg. Ja és kb 2 hetente egyszer vezess be egy vétkezős napot. Azon napon egyél rendesen és olyan ételt amit szeretsz és annyit amennyit akarsz. Ha ezt nem teszed meg, hamar feladod.
2016. okt. 11. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Sokkal egyszerűbb és célravezetőbb, ha megtanulod számolni a kajádat és annyit enni ami belefér a megtervezett mennyiségekbe... máris eheted azt amit szeretsz és nem kell idióta csaló napokat tartani... ez az életmód váltás... nem pedig az, ha erőlteted magad és 10-14 naponta megjutalmazod magadat a régi életmódoddal egy "csaló nappal"...
2016. okt. 11. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
38%
Szia. Fitness tanacsado vagyok. Irtak sok jo dolgot is de a lenyeg hogy egy ekkora sulyu nonek minimum 2500 kaloria korul lenne a napi bevitele amivel igyan ugy fogynal mint most. Azert ment le ilyen sok mert az mind csak viz es izom es egy keves resze az igazi zsir. A legjobb etrendel es edzessel heti 0.5kg tiszta zsir megy le a tobbi csak mas. A masik amit az elottem szolok is irtak a sok rost fogyashtas. Sok viz. Es ne egyel ilyen keveset mert amint abbahagyod ezt a fajta ertelmetlen fogyokurat es eszel egy finomat egybol visszamegy.
2016. okt. 11. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat probálom emelgetni de egyszerűen nem bírok többet enni.. szerintem be is szükültem. pl régen.. napi 3500 kalóriát vittem be durván. mostanában kezdek a szénhidrátra is figyelni.. estére nem viszek be max 2gr.


egyébbként.. szüleim is hisztiznek hogy ne egyek annyira keveset 800kalóriánál ne egyek pl kevesebbet mert hogy anorexiás leszek ( komolyan nem azt mondom h hülyék de ez abszurd)


[link] ez aug20ai kép most nyárrol itt 107 kg voltam kereken..


[link] ez pedig tegnapi kép kb.

2016. okt. 14. 08:54
 9/11 anonim ***** válasza:
Mivel magas vagy egesz jol eloszlik a sulyod, nem nezel ki 107nek az elso kepen.
2016. okt. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
én azért nem szeretném, hogy meglovagoljon :D
2016. okt. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!