Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Szerintetek mit egye még ma?

Szerintetek mit egye még ma?

Figyelt kérdés

Ettem ma egy tál zabkását (víz, 50 g zabpehely, gyümik, kakaó), tízóraira 3db pufirizst, 3-4 szelet sonkát, humuszt és egy almát. aztán most ebédre megettem 2 szelet (kb 200 g) házi készítésű teljes kiőrlésű és rozslisztből készült pizzát. Az egyik szeleten volt pizzakrém, sült csirke és sajt. A másikon pedig tejfölös-sajtos fokhagymás szósz egy nagyon kevés baconnel. Ezen kívül ettem még egy szelet gyümölcsös, cukormentes süteményt (kb 150 kcal/szelet). Szerintetek mit egyek még ma? Vacsira ha eszem egy túrós-édesítős-fahéjas keveréket az jó? Vagy már semmit ne egyek?

Súlyt tartok, 166 cm/51 kg

17/L



2016. okt. 8. 15:12
 1/7 A kérdező kommentje:
*egyek
2016. okt. 8. 15:13
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia. Én is súlyt tartok. Ez mennyi kalória?

De, vacsorázz, ha súlyt tartasz, ha nem. Ez bőven belefér, a vacsira túró OK.

Ha soknak érzed, mozogj esetleg, pl.biciklizz, fuss, ússz, bármi.

2016. okt. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Sajnos fogalmam sincsen, hogy ez mennyi kalória...mennyi lehet szerinted? Nem ma tartom a havi zabálós napomat, így ma nem szeretnék nagyon sokat enni, a pizzát azért ettem, mert azt sütötte anya ebédre és gondoltam belefér. Csak most elbizonytalanodtam, hogy mit egyek még ma, hogy kompenzáljam a pizzát.
2016. okt. 8. 15:34
 4/7 anonim ***** válasza:

Leírás alapján nem lehet tudni a kalóriát és a makrókat, pedig az alapján tudnék okosat mondani. De én fehérjét ennék zöldséggel, azzal nehéz melléfogni, ha nem eleve nagyon sok a fehérje, de az nálad tuti nem igaz.

Nem kéne erőltetni az édességet, ha már volt a napban kettő, de ez egyéni véleményem, van, aki minden étkezésébe tesz ilyesmit s az édesítő azért más, mint a cukor. S ez a Te életed, te döntésed :)

2016. okt. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

1vagyok.

Zabkására olyan 300at mondanék max, bár szerintem nincs annyi, de a gyümik sulyát és fajtáját nem ismerem.

Pufirizsek:80-90kcal a 3db, hummusz 50kcal, sokák 100, alma 80.

Pizzák:600körül(sajt 60, tészta 300, tejföl+hagyma60, csrke 50, szósz passz, bacon 50)

Gyümis kali:150kcal

A pizza lehet több, bár nem hiszem igazából.

Mennyivel tarasz súlyt?

2016. okt. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Ma pihinapom van, így, nem mozgok semmit és ilyenkor olyan 1400-1500 kcalt szoktam enni.

2016. okt. 8. 17:38
 7/7 anonim válasza:
Egy jó magyaros pizzát extra sajttal.
2016. okt. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!