Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Véleményeket kérnék?

Véleményeket kérnék?

Figyelt kérdés
Na szóval fogyókurázok :D vagyis nem ÉLETMÓDOT váltottam :) és kiváncsi lennék hogy eddig milyen véleményeket kapok a testemre. Igaz még nem végfázisba vagyok de nagyon kiváncsi vagyok.. röviden másfél hónapja kezdtem el eddig 11 kilót adtam le 107ről most vagyok 96 bár 183 cm vagyok de na képet is mutatok. sajnos a kiindulásról nem tudok képet mutatni max ruhásat.:D [link] Oh és jutt eszembe szemmel nézzve szerintettek még mennyit kéne nekem? :DDD mert anyum meg van álldva hogy elég lesz a 90et elérni de én 75re akarok.. a BMI is azt mutatja

2016. okt. 20. 21:20
 1/9 anonim ***** válasza:

A karjaid és a pocakodat még formálni kell,a melleid tetszenek(mondom ezt heteró lányként),vádlid rendben van, a combodat annyira nem tudom kivenni.

184 cm,65kg,19/L (én meg "hízókúrán" vagyok :D)

2016. okt. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Jaj ilyenkor tök jó egy lány kommentjét olvassni:D az igen te aztán milyen jó vékony lehetsz *-* nekemm régi vágyam hogy vékony legyek de most jött az elhatározás :D és húú magas is vagy :D és köszönöm a bókot még ha lány is vagy.ja igen a combom speciel azzal nincs nagyon gondom fogyok onnan is.. derékból pl 19cm ment le eddig combról olyan 10 cm :Dd viszont a csipőmről nehezebben megy le.. onnan is csqak 10 cm
2016. okt. 20. 22:03
 3/9 anonim ***** válasza:

A széles csípő szexi,főleg ha a derekad karcsú hozzá,szóval szerintem ott már nincs gondod, de persze addig formáld a tested,míg teljesen beleszeretsz :D (én is ezt próbálom elérni)

Egyébként igen,néha már zavaróan is vékony vagyok,főleg ehhez a magassághoz.(Aztán találj normális nadrágot,ami mindenhol passzol) A csípőm az meg egy külön kategória, régebben utáltam,mert széles, aztán a párom megszerettette velem. :)

2016. okt. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
És annak mi értelme, hogy most fogxókúrázol utána meg mikor abbahagyod, visszahízol kocára?
2016. okt. 21. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
életmódot váltottam nem nevezzem fogyokurának szóval nem fogok vissza hízni
2016. okt. 21. 09:30
 6/9 anonim ***** válasza:
Írásjelektől hallottál már?
2016. okt. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
siettve írtam le azért maradtak el
2016. okt. 21. 10:40
 8/9 anonim válasza:

Kitartás!

Menni fog!

Ez is már szép eredmény.

2016. okt. 21. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha nyitott vagy teljesen mas etrendet kiprobalni akkor ajanlom neked a vegan dietat. Valoszinuleg hallottad mar, hogy a hus kell a szervezetnek meg a tojas meg a tej bla bla bla...


Ezek mind hazugsagok. Kutatasok is bizonyitottak, hogy a vegan dieta egeszsegesebb mint a mindenevo dieta.


En lassan 3 honapja vegan vagyok es csak jot tudok rola mondani, tok jol erzem magam, tobb energiam van es meg fogytam is 2-3 kilot annak ellenere, hogy rajtam alapbol keves zsir van es a sport is ugyanugy megy, sot van amiben erosodtem is.

2016. okt. 23. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!