Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ha a kaloriaszamolos dietamat...

Ha a kaloriaszamolos dietamat felfuggesztem egy hetre es mindenfelet eszem akkor vege a dietamnak?

Figyelt kérdés

Valami miatt nem birtam tovabb, 3 honapja csinalom, eddig leadtam 11 kilot, de az utobbi 3 hetben megallt a fogyasom vagy nagyon minimalis volt. Ugy erzem csodot mondtam mert nem megy tovabb a fogyas. Tudom, gyenge vagyok, azt is tudom, hogy ha megall a fogyas akkor minden ugyanugy kell folytatni, de megis szuneteltettem 1 hetig. Nem ettem szornyu kajakat sem nagyon nagy mennyisegeket. De volt benne feherkenyer feherlisztes dolgok, par szelet csoki krumplis teszta...

szeretnem tovabb folytatni nyilvan de most felek, hogy minden veszve es elbaltaztam az eddigi eredmenyem 😕 szerintetek?


2016. nov. 4. 21:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Megcsusztal,van ilyen.Tessek visszallni a tiszta etkezesekre,ha tul szigoru voltal es azert kivantad a szenhidratot akkor ebedre iktass be egeszseges koreteket ha eddig nem tetted (kuszkusz,rizsteszta,basmati rizs,edes burgonya..) sokkal tobbet nyersz napi plusz 20 g szenhidrattal ami megjegyzem kell is (!) az anyagcsere mukodesehez mint amit kesobb vesztel az oriasi felreevesekkel...ha csokirajongo vagy par kockat a het vegen etcsokibol az ize kedveert elnassolhatsz rengeteg ilyen celbol keszult van mar...de szerintem ha nehezen tartod legyen egy minosegi alapsemad es picivel heti egyszer bunozz
2016. nov. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem, egy hét alatt max 1kg-t lehet hízni, de arra se látok sok esélyt.
2016. nov. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem hizas majdhogynem kizart, mert nem ettem annyival tobbet szerintem.

Csak maga a tudat, hogy cukros dolgokat ettem, olyan mintha az elveimmel szsmbe mentem volna. 1 honapba telt amig leszoktam a cukorrol es a feherlisztes kajakrol, most meg belapatoltam csokit sutit kenyeret stb.

Es meg csak nem is estek olyan jol. Sot. A cukros etelek kifejezetten rosszul estek, marta a szamat a cukor.

Visszaallok holnaptok, es minden ugyanugy menni fog mint eddig.

A testem sem fog kiakadni, hogy mi volt ez az egy het zaba? Es most vissza kell allni? Nem lesz nehez?

2016. nov. 4. 21:22
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A fogyásod azért állt meg, mert 11 kilóval könnyebben kisebb lett az energiaszükségleted, de a diéta ugyan az maradt (gondolom). Ezért nem véletlen, hogy a jó étrendek testsúlykilogrammonként adják meg, mennyi szénhidrát, zsír és fehérje kell. Ez persze egy kb.érték, ki kell tapasztalni. De ha megáll a fogyás, valami sok volt. Egyébként ez az egy hét nem tragédia, valószínűleg hízol egy kilót, de semmi menthetetlen nem történt.
2016. nov. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Koszonok mindent!
2016. nov. 5. 09:26
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem ez az egy hét a lényeg, hanem a következő 20-30 év.
2016. nov. 5. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!