Tarka nyuszi kérdése:

Vacsira jó?

Figyelt kérdés
Ha tejbegrízt eszem vacsorára az hizlaló/egészségtelen? 14 éves lány

2016. nov. 7. 18:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát nem éppen egy diétás kaja.Szénhidrát és zsír,szerinted?
2016. nov. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A kalóriatöbblet hizlal. Jó, a tej megdobja az inzulinodat, de attól még csak a többlet tud elraktározódni. Bár van, aki azt mondja, neki bekavar s amilyen az emberi test, lehetséges.


A tej, a gríz és a cukor sokak szerint egészségtelen, én általában tartózkodom az ilyen kijelentésektől, főleg, hogy tudós sem vagyok. Én nem eszem egyiket sem, az biztos. Akkor inkább kókusztejberizs valami jobb édesítővel, bár azt sem tartom a legideálisabb vacsorának (akkor már inkább egy szénhidrátszegény csokitorta, de ez is egyéni).

De az ember egészséges lehet és lefogyhat nem ideális vacsorákkal is.

2016. nov. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
#1: Milyen zsír? Még fehérjéből is több van benne, de leginkább szénhidrát. Emiatt a legtöbbeknek előnytelen. (A merő zsír sokkal jobb, mert jobban laktat és nincs inzulinválasza, de persze ez nem ilyen egyszerű.)
2016. nov. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem mondtam,hogy több zsírt tartalmaz mint szénhidrátot vagy fehérjét.Azért a tejnek is van zsírtartalma.
2016. nov. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, főleg ha hagyományosan, tejjel és cukorral készül. Inkább desszertnek ajánlanám, ha nagyon szereted, egy tartalmasabb vacsora után egy kisebb adagot.
2016. nov. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Úgy értettem, hogy hizlaló/egészségtelen lehet, ha csak azt eszed.
2016. nov. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!