Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ez így kb hány kcal lehetett?

Ez így kb hány kcal lehetett?

Figyelt kérdés

2 dl tej (88 kcal, ezt tudom)

3 db fehér kifli (40 gram körüli, Sparos)

2 gerezd mandarin

1 pohár 30%-os forró csoki (2-3 dl)

1 db vajas croissant



2016. nov. 11. 15:18
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Ja meg egy ki adag sült krumpli, szerintem kevesebb vagy max annyi mint a mekiben a kis adag
2016. nov. 11. 15:29
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Kaloriabazis.hu

Használd egészséggel

2016. nov. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
45%

És mit ettél?


Mármint olyasmit, aminek értelme is van?

2016. nov. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
75%
Mivel ez egy rakás sz@r, ezért tökmindegy hány kcal.
2016. nov. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
36%

B*azdmeg xD 4 válasz és egyik se válasz a kérdésre

741kcal a tejjel együtt.

(Mert amúgy ha sz*rt eszel akkor tökmindegy a kcal. Ma is taultam valami újat köszönöm válaszoló. Ennek ünnepére elmegyek egy édességboltba és veszek két évre elegendő sz*art, ugye nem fogok meghízni? :) )

2016. nov. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
+ 211kcal a sültkrumpli. (#5-ös voltam)
2016. nov. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

2 gerezd mandarin... :O Azt hogy lehet megenni, a tesóiddal kaptatok egyet?

Én 2 darabot ettem ma, s ketogén diétázom... Igaz, kicsik voltak.


Írd be a kalóriabázisra, jobbat nem tudok. Regelni se kell. Ne idegenek dolgozzanak már emiatt, téged érdekel. Ezt nem beszólásként, csak őszintén és építő célzattal.

2016. nov. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

A mandarinnal barátnőm kínált meg, azért csak annyit ettem

Köszönöm az ÉRTELMES válaszokat, egyébként súlytartáshoz érdekelne, én is tudom, hogy ilyenekkel nem lehet fogyni (bár ki tudja, én fogyókúra alatt is napi többször ettem "sz*rokat", pl fehér kenyér, sajtos kifli, stb)

Aki meg bele kötött, sajnálom, de én nem tudok és nem is akarok natúr csirkemellen meg párolt zöldségeken élni, szeretném néha élvezni az életet ;)

2016. nov. 11. 19:51
 9/14 anonim ***** válasza:
73%

#5

Azért mindegy a kcal, mert semmi értelmes tápanyagot nem vett magához. Akkor meg minek számolni. Mondjuk te valami zseni lehetsz,hogy ebből ki tudtad számolni a 741 kcal-t...

2016. nov. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Pedig valójában 741 és fél volt. Elszámolta. :D


Én sem élek párolt csirkemellen és zöldségen, rengeteg féle változatos kaját eszem, és az életet is élvezem.


Viszont normális kajákat nem azért kell enni, hogy fogyj, sőt nem is csak azért, hogy tartsd a súlyod, hanem mert akkor tudsz jól működni: bírni a stresszt, az edzést (ezt sem az alakunk miatt kéne csinálni) és hosszú távon is egészségesek maradhatunk. Ha valaki rosszul eszik, akkor hosszú távon akkor is árt magának, ha amúgy nem elhízott.

2016. nov. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!