Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Szerintetek így mennyit...

Szerintetek így mennyit tudnék fogyni nyárra? (augusztusra) többi lent kérlek adjatok tanácsot mert nagyon elvagyok keseredve

Figyelt kérdés
Sajnos nagyon elhiztam magam és nagyon de nagyon nem érzem jól magam a.boromben. Mindenem az édesség volt.Elhataroztam hogy ez így nem mehet tovább.90 kgrol most 81kg csökkentem. De valahogy nem akar tovább menni.Cukrot egyáltalán nem fogyasztok. Most így gondoltam az étrendem:Az ebédet azért mindig megeszem akármi legyen is reggel kávét iszom sok tejjel és gyümölcsöt fogok bekapogatni napközben,vagy virslit, csirkemell sonkát.Szerintetek így jó és mindennap csinálok 100 felulest? Mennyit tudnék így fogyni?

2016. nov. 19. 20:56
 1/4 anonim ***** válasza:

100 felülést felejtsd el, nem ér semmit ha fogyni akarsz.

Jó lenne tudni, hogy milyen magas vagy (hogy mennyire sok az a 81 kiló). De ha mindenképp fogyni akarsz kezdj el kalóriát számolni.

2016. nov. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
162cm vagyok.MENNYI kcal -t szabadnom enni hogy fogyjak?
2016. nov. 19. 21:14
 3/4 anonim ***** válasza:
A cukor mellet mellozd a lisztet is. A gyumolcs cukros, ne vidd tulzasba. A felules tonkreteszi a gerincedet, inkabb hasprest csinalj, de 100at egyikbol se fogsz tudni szabalyosan megcsinalni.
2016. nov. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ezen az oldalon mindent megtalálsz. [link]

Sok sikert! :)

2016. nov. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!