Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Fogyni szeretnék! Mennyi...

Fogyni szeretnék! Mennyi kalóriát fogyasszak?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Elkezdtem fogyókúrázni kb. 2 hete és nagyon jól tartom magam hozzá. Nem szeretnék pár hét alatt lefogyni, hanem szépen lassan..kb tavaszra.Csokit, édességet nagyon ritkán eszek (kb 2 hetente de akkor is kicsit). Kenyeret se fogyasztok már csak ritkán és akkor is barna kenyeret. És az ebédem se egészségtelen ételekből áll hanem: csirkehús (zöldségkörettel vagy rízzsel) , hal,leves, főzelék stb..

Rendszeresen sportolok kosarazok egyébként 3x egy héten (másfél óra) plusz minden este csinálok erősítő gyakorlatokat.

Két dolog amiben nem vagyok még biztos:

1. Nem tudom hány kalóriát fogyasszak egy nap és az étkezéseknél egyenként mennyi kalóriát fogyasszak? (Az is jó ha leírjátok a ti étkezéseteket)

2. Amiről a legnehezebben tudok lemondani azok az üdítőitalok. Mostanában szinte csak vizet iszok, de tudnátok olyan innivalókat mondani amik nem cukrosak, nem hízlalóak de van valami íze.

Pl. az apenta (0%cukortartalmú) italról tudtok valamit mondani? Fogyasszam vagy ne?

14/L 165cm 63kg (7-8kg akarok leadni)



2016. okt. 30. 20:21
 1/2 anonim válasza:
100%
2016. okt. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az Apenta málnás zéró kalóriás ital elég jó ízű, és bár nyilván nem az egészség teteje, ha ez segít lejönni a cukros üdítőről, akkor nagyon is jó opció. Még jobb, ha mondjuk te magad fogsz otthon egy citromot, belecsavarod ásványvízbe és azt iszod. Ízesítetlen teákkal is kísérletezhetsz, pl. házi jeges teát is készíthetsz citromlével cukor nélkül, esetleg pici édesítővel.
2016. okt. 31. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!