Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ilyen étrend mellett lehet...

Ilyen étrend mellett lehet fogyni?

Figyelt kérdés

reggelire általában zabpelyhet eszek valamilyen növényi tejjel,1 nagy kocka fekete csokival/gyümölccsel vagy szója joghurt gyümölccsel es egy kis zabpehellyel

ebédre (barna)rizs/bulgur párolt zöldségekkel vagy saláta (ezekbe mindig van valamilyen hüvelyes:bab, lencse, csicseriborsó) aztan meg delutan nasinak ltalában fekete csoki, kenyér humusszal megkenve vagy oreo vagy gyümölcs

vacsorára ugyanaz mint ebédre vagy néha kenyér/zsemle humusszal vagy valamilyen szendcskémmel

tudom, elég sokat eszem, ilyen étrend mellett ne is álmodjak fogyásról?

egyébként 157cm 49 kg vagyok



2016. okt. 16. 22:18
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
Miért szeretnél fogyni? A súlyod tökéetes a magasságodhoz. Sportolni szoktál?
2016. okt. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ja igen azt elfelejtettem írni hogy heti 4x sportolok 1,5 órát plusz heti 3x tesióra de az nem túl megerőltető
2016. okt. 16. 22:24
 3/7 anonim ***** válasza:
Eleget sportolsz ahhoz, hogy izmos legyél, és amiket eszel, jók. Szóval nem kell változtatnod semmin. (ha nagyon akarsz, akkor egyél kevesebbet/mozogj többet) Azt mondjuk nem tudjuk, hány éves vagy.
2016. okt. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Akkor fogysz, ha kalóriadeficitbe kerülsz, fogalmam sem lehet a kalóriaigényedről, de a beviteledről sem, ha egyszer nincsenek mennyiségek. A reggeli zabpehely az egyik embernél 3, a másiknál 20 dkg zabot jelent, s nem tuti, hogy egy kis súlyú embernek nem az utóbbi kell (s még így is éhen maradhat).

Be tudsz vinni elég fehérjét? OK, hogy van benne hüvelyes, de szinte csupa szénhidrátot írsz. Ezért is nehéz mennyiségek nélkül.

2016. okt. 16. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nézz meg youtube-on vegán what i eat in a day videókat. Ha szeretnél fogyni egy növényi alapú étrenden akkor jó helyen vagy, hosszú távon így lesz a testsúlyod ideális. Nekem ez kevésbek tűnik, A cél a változatosság és a minél többet evés. Ha fogyni akarsz akkor érdemes a zsír bevitelt a minimumra tenni. Mert ugye ha valaki dagadt azon zsír van, nem szénhidrát, de mindegy. A kalóriadeficit egy fa szság, jojo effektus lesz a vége, ha nem adod meg a testedbek a kalóriát az nagyon nem lesz jó.
2016. okt. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Márpedig kalóriadeficit nélkül nem fog fogyni, ezt mindenki tudja, aki ért a témához...

Növényi étrenden én nem fogyok, hacsak nem minimális a szénhidrát (s persze nem kevés a zsír, de az mindig alap), mivel csak akkor kerülök deficitbe. Ez van. Aki vegán, paleo, ketogén, akármilyen étrenden automatikusan deficitbe kerül, az örüljön. Nekem egyik sem hoz megoldást önmagában, miért is tenné?

2016. okt. 18. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

5-ös, ennél jobban már hova lehetne csökkenteni a zsírt?

Kérdező, ha lány vagy, és elmarad a mensid, szólj... Hova akarsz még fogyni?

2016. nov. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!