Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Szerintetek nem kegyetlenség,...

Szerintetek nem kegyetlenség, hogy egyesek nem híznak?

Figyelt kérdés

Az osztályomban vannak lányok akik minden nap megesznek 1-1zacskó chipset, csokikat esznek, és padtársam pl mondja, hogy hazamegy és bagy 5töltöttkáposztát is meg fog enni. Én meg csak nézek, mert tudom, hogy sportolni nem szoktak és mégis nagyon csinosak.


Én meg itt vagyok mint egy krumpli. Pedig nem eszem chipset, nem iszom cukros cuccokat és édességet meg kenyeret sem eszem. Egyetlen dolog a makaróni mikor van főve de abból is irtókeveset. Leadtam már 10kilót úgy, hogy sportolok is néha de ez szerintem kegyetlenség.


Én is megennék néha egy bazinagy sonkás-sajtos szendvicset vagy minden nap csokit de akkor vállalhatatlanul néznék ki.

Ti nem érzitek igazságtalannak?

16/l (155cm 53kg)



2016. dec. 1. 22:12
1 2
 11/19 anonim válasza:
Én meg férfiként 50 kiló vagyok, pedig annyit zabálok, mint egy ló. Hidd el, nagyon nem szeretnéd te ezt, amire úgy irigykedsz.
2016. dec. 2. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Én is krumpli vagyok, egy sportsérülésnek köszönhetően ducikrumpli... :D

A barátom meg 176 centi és 50 kiló körül mozog. Csak reggelire simán bevág 4 mekis sajtburgert, "mert az olyan kicsi" emellett napi 30 deka fornetti alap, és mindig többet szedek az ételből neki, mint magamnak, ő mégse hízik, én meg mikor azt ettem amit neki főztem még rohamosabban elkezdtem hízni.

Nem tartom igazságtalannak.

Szerintem kifejezetten vicces ahogy a csontsovány srác bevásárol a saját testsúlyával egyenlő súlyú hambit, aztán kisétál a duci barátnőjéhez. :D

Csak humorral kell felfogni a bosszantó apróságokat és megváltozik a világ.

2016. dec. 2. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:
100%
Az élet már csak ilyen. De fogyni mégha nehezen is, de lehet. Viszont, ha csúnya arcod volna? Azon bizony semmilyen diéta nem segít.
2016. dec. 2. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Én is az a fajta vagyok aki igen könnyen hízik és igen engem is zavart még régebben.

Ma már akkor sem ennék ilyen "szemét" kajákat ha tehetném,nem azért mert nem akarok elhízni hanem azért mert rohadtul egészségtelen.

Ez a minimum amit megtehet magáért az ember.

2016. dec. 2. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Pedig nekik még mellük is van. XD

Igazatok van, hogy ez ellen nem tehetek semmit, csak belegondolok, hogy egész életemben le kell mondanom egy-egy kiadósabb étkezésről vagy sütiről mert ha nem akkor még kövérebb leszek. (Igen, az arcom ronda, de úgy vagyok vele, hogy akkor legalább máshol nézzek ki jól)

2016. dec. 2. 08:11
 16/19 anonim ***** válasza:
80%
ha ez a véleményed az arcodról , akkor még jobban bátorítalak,hogy fogyj le addig amíg szeretnél. Élj egészségesen, sportolj sokat(ha kezdetben még nem is vagy formában). Hidd el nem fogod elhinni ,hogy mennyire megváltoztál..Éveket lehet úgy mond lefogyni..Nagyon sokat segít a szépségnek is ,ha a test ideális súlyban van. Az arc is teljesen megváltozik
2016. dec. 2. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Nem kell lemondanod semmiről :)

Csak ésszel kell csinálni.

Ha akarsz enni sütit egyél,de akkor ne 4-5-6 darabot hanem csak 1-et, ha pizzát akarsz enni egyél csak ne egy egészet :D

Egyébként a mai világban már szerencsére mindent meglehet oldani,szinte bármilyen édességet meg lehet csinálni olyan anyagokból ami jó!

Igen ez nyilván drágább mulatság,de nem is kell mindennap ilyeneket enni :)

2016. dec. 2. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Való igaz, az arc sokat változhat, bár a kérdező nem kövér, neki nem annyira. Az enyém drasztikusan lefogyott, golyóból teljesen normális lett. Igaz, van már némi kis ráncom, míg a jóval idősebb anyósomnak sima a homloka, de sokszor tíz kiló van köztünk s ő cukorbeteg, én pedig sosem leszek az, sokkal jobban eszem, mint ő.


Hmmm... Elég kreatív hedonista vagy te, kérdező? Miért ne ehetnél jókat és nagyokat, ha jól szervezed vagy ritkán van? Aki elég szerencsés és speciális, az fogyáskor is mindig jókat és nagyokat ehet, de aki nem, annak is vannak lehetőségei.

Csak a súlytartást nézve bármit ehetsz, ha kevés vagy ritkán van. S egy finom édesség akár extrém kalóriaszegényen és speckó diétáknak megfelelően is elkészíthető, nálam a csokipuding ilyen. De a kalóriadúsakkal sincs baj, hisz kalória úgyis kell egy csomó, egyszerűen egy részét olyan ételre fordítod, ami vonz, bár nem tartod ideálisnak.

Az élvezetek máshonnan is jöhetnek, de azért az étkezésbe is fér rengeteg. Sokat is tud változni az ember, tapasztalat. Ma már egész kevés csoki is elég (az se kell, de miért ne? saját, nincs benne cukor), pedig nem volt ez mindig így... Jó étrenden azonnal lecsökken az édességigényem s gondolom, nemcsak az enyém. Persze szerintem alap, hogy amit eszel, az mindig élvezetes, finom legyen. Nagyritkán, amikor nekem mindegy s bejön egy plusz nehézség, akkor eszem pár falat olyat, ami eléggé semleges, de a többi ételem mind csodás. Lehet, hogy ezt nem mindenki tudja megcsinálni, elég rossz, ha valakinek más előnyös, mint amit szeret, de biztos vagyok benne, hogy sok ember, aki elégedetlen az étrendjével, tudna javítani rajta úgy, hogy nem lenne egészségtelenebb, előnytelenebb, csak sokkal élvezetesebb. Sokszor látom, hogy emberek ilyen sivár fogyókúrás vackokat esznek s szinte mindent kerülnek, ami szerintem jó. Egy kis változtatás itt-ott nem sok vizet zavar, de sokat érhet. Pl. hogy miért akar valaki párolt sovány húst enni, ha neki az nem ízlik... Ha pár gramm fűszeres zsiradékkal feldobja, az ugyan nem kavar be semmit, zsír pedig úgyis kell, napi több dkg (normál esetben, a speckó betegségekhez nem értek).

2016. dec. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

#17: Még ez sem bizonyos, vannak olcsó és az eredetinél jobb ételek :) A kakaós banán pl. elég jó csokipudingot ad, s a cukros, tejes, akármilyennél jobb (árat nem tudok kalkulálni, de nem kerülhet sokba).

A konjaclisztes csokipuding se drága, csak a kalóriatartalmához képest. A konjacliszt drága, de 1-2 grammot használok egyszerre... Egyszer kiszámoltam, a zselatin drágább és macerásabb is.

Sütésnél már durvulnak a dolgok, itt jön be az, hogy nem ezen élünk s ha nincs rá pénzünk, nem fél kiló speckó lisztből sütünk, hanem pár dekából. Én a piskótát kedvelem, mert az olcsó és remek összetételű (csupa tojás), plusz szerintem roppant jó.

De persze el lehet drágítani a dolgot s az is megérheti valakinek.

Csak azt akarom aláhúzni, hogy bőven vannak lehetőségek.

Aki pedig még zabot is ehet, annak még az islere is igen olcsón kijön. Bár szénhidrátszegény verzióban sem vészes megoldani jó áron. Extrém szénhidrátszegényen már megszaladnak a költségek, de aki ketogén diétában egy tepsi islert akar enni, annak úgy kell.

2016. dec. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!