Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » December. A sok édességnek...

December. A sok édességnek hogy ellenálljak?

Figyelt kérdés

2016. dec. 4. 18:22
 1/7 anonim ***** válasza:
hogy
2016. dec. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Azt mondám hát neki: NEM.
2016. dec. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Semmit nem tudunk rólad s a körülményeidről, így nehéz.


Elszántság.

Saját, jó édességek.

Ne állj ellen, egyél néha egy keveset, bele is lehet tervezni a napba, mozogni is lehet többet. Vagy nem.


De akár végigsütizheted a decembert, nekem mondjuk tökmindegy.


De érted, no, erre mit lehet mondani? Nekem nem kell édesség, de eszem, mert finom és így is tudok fogyni, bár egyes esetekben bekavarhat. Ma szuper fogyós napom volt, kétféle sütivel, plusz pudinggal és bonbonnal s gazdag kávéval. Egyik sem volt szokványos, speckó étrendem van. Nem ilyen a tipikus napom, de belefért, csak persze fontos volt a tápanyagdús, remek összetétel az édességeimben is. Nekem sok ch nem fér bele, de van, akinek az is.


De ehetsz simán normális, ráadásul sós ételt és annyi. De inkább édességezz néha, ha anélkül szenvedés az élet...

2016. dec. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hogy nélkül.
2016. dec. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mértékletesség. Kicsit megkóstolod, nem zabálod tele magad egyikből sem. Ilyen egyszerű. Egy kis önuralom az egész
2016. dec. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ne tarts otthon olyat, ami elcsábíthat.
2016. dec. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
*December. A sok édességnek hogy álljak ellen?
2016. dec. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!