Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez milyen fogyókúrás édességnek?

Ez milyen fogyókúrás édességnek?

Figyelt kérdés
Edzés után ettem, (lehet hogy megint enni fogom) szírszegény túró, natúr joghurt, nyírfacukor, meg egy kicsi erdei gyümölcs.
2012. jan. 14. 11:55
 1/7 anonim ***** válasza:
én is ezt szoktam, csak cukor helyett 2 pötty édesítővel. szerintem ez nem igazán édesség :D de persze én is nagyon szeretem :)
2012. jan. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

elvben egész korrekt!

gyakorlatban az összes tejtermék nagy inzulinszint emelkedést vált ki.

2012. jan. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Andizsuzsi ***** válasza:
Úgy tudom, hogy a sajtok nem. Arra lennék kiváncsi, hogy a laktózmentes tejjel mi a helyzet. És mi a franc lehet a tejben, amire igy reagál az ember szervezete.
2012. jan. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

lehet hogy a sajtok nem..

mivel a laktóz mentes tejben még a laktóz is szét van bontva glükózzá plusz.. tököm tudja milyen cukorból áll még a tejcukor.

de a fehérje és valami egyéb összetevőjének lehet ilyen hatása. tudtommal még nem tisztázott.

2012. jan. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Aczél: béta-D-glükóz és -"- galaktóz :)
2012. jan. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Andizsuzsi ***** válasza:
Azt én is olvastam, hogy a tejcukor önmagában nem indokolja. És szerintem sok cukorbeteg nem is tud róla. Az én anyósom pl. biztosan nem tudta, rengeteg tejet ivott. Soha nem hivták fel a figyelmét arra, hogy csak módjával fogyasszon tejterméket. Pedig azt olvastam, hogy az alacsony GI-s ételeket is rendesen meg tudja nyomni.
2012. jan. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

1. köszönöm!

2. igen.. hát ez van. régen örültek hogy fehérjéhez jutnak, azokban az időkben. azóta az idők is változtak (most már azért a legtöbb ember nem éri be akármivel, és minőség terén ez így is jó) sőt a tehenek fajtája is más már, mint amiket régen tartottak..

2012. jan. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!