Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan vegyek etőt ahhoz,...

Hogyan vegyek etőt ahhoz, hogy fogyjak, ellenánljak az édességnek, és mozogjak?

Figyelt kérdés

Sziatok! Adnátok vmi motivációt szavakban? de nem csunya szavakat kérek,normális ösztönző válaszokat!

Akárhányszor nekiállok fogyoznineten utánakeresek h kezdjek hozzá. De annyi a választék,összezavarodok,és nem jutok sehova. Pl. ha futással akarok fogyni,azt olvasom,h egy idő után megszokkja a test és nem fogyok. igy neki se állok,mert minek.

Már összes édességet unom,de mégis veszem,mert akciós,és mai is 30dkg-t bevágtam kinderből(3tábla csoki)

csak fekszek elkeseredetten,semmi motiváció,nincs akinek tetszek. csak a gondolatom,vágyam h szép testem legyen,és megbámuljanak a férfiak,de vhol megáll ez a gondolatnál. Ötletek,tanácsok?

Esetleg vmi edzésterv,h álljak neki? néha 2hetente egyszer tornázok nagy lelkesen youtube videokra 15-20percesekre,aztán2 napig izomláz,és utána semmi. pedig nem megerőltető tornák,nagyon is birom,olyan aerobic féle.



2014. dec. 8. 21:54
 1/3 A kérdező kommentje:
ja és 163/63kg vagyok. 24 éves. az álom minimum 55 kg.
2014. dec. 8. 21:55
 2/3 anonim válasza:
Szia!Nekem is ugyan ez volt a problémám, az elején magabiztos voltam, aminek köszönhetően lefogytam egy-két kg. Aztán ha sütit láttam akkor gondoltam megajándékozom magam vele. Aztán arra gondoltam,hogy mennyire jó lehet annak aki elégedet a tastével és nekem ez volt az ami erőt adot, amikor nem birtam tovább elkébzeltem magam olyan karcsunak amit mindig is szeretem volna! Tehát ha nem birod tovább kébzeld el, hogy elérted azt az alakot amire vágysz! Nekem sikerült neked miért ne menne? Sokk sikert!
2014. dec. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
33%

Ez pedig fejben dől el teljes mértékben, saját tapasztalatból mondom. Egy idő után nyilván minden terhelést megszok a test, ezért kell növelni.

Motivációnak pedig van egy csomó oldal ahol motiváló idézetek, képek vannak, illetve csoportok ahol sok hasonló helyzetben lévő emberrel beszélgethetsz.

2014. dec. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!