Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Kalóriaszámláló segítségével...

Kalóriaszámláló segítségével diétázom. Az adatoknál a reggeli súlyomat adjam meg itt is?

Figyelt kérdés
Tudom, sokan a reggeli súlyotokat szoktátok mondani, ha kérdezik. Ez volna a hivatalos? Adatbázisba, ha felviszem az adataimat, akkor is ezt kell megadjam?

2016. dec. 17. 18:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen.
2016. dec. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy. 1-2 kg eltérés nem ad lényegesen eltérő eredményt. Próbáld csak ki! Ha viszont a testtömeged változását vezeted, akkor mindig azonos körülmények között mérd magad. Erre egyszerű lehetőség a reggeli, vécé utáni mérés.
2016. dec. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tök mindegy, mit adsz meg, a hosszú távú változás a lényeg.
2016. dec. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem hinném, hogy van "hivatalos" testsúly, max. olyan sportolóknál, akiket mérnek a versenyekhez :D

A reggeli testsúly csak 1-2 kilót szokott ingadozni, a többi ennél sokkal többre is képes... Aki izmos és van, amikor töltöttek a glikogénraktárai, van, amikor lemerültek, annál jópár kiló különbség is lehet a reggelinél is (nekem nincs sok izmom, nekem 2 kiló eltérés van ilyenkor, mit tudom én, mi az "igazi" súlyom. hisz nincs olyan)... A testzsírszázalék informatívabb, ha az embert az érdekli, mennyi feleslege van.

Persze kalóriaszámoló oldalnál mondani kell valami számot. Már írták, hogy semmi nincs, ha nem pontos, a testsúly nem fix és 1-2 kiló nem sokat változtat. Ami a kalóriaigényt illeti, az még sokkal jobban szór, mint a testsúly, azt úgyis csak kitapasztalni lehet.

2016. dec. 17. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!