Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Undorodom magamtól, meg fogok...

Undorodom magamtól, meg fogok hízni?

Figyelt kérdés

Egy disznónak érzem magam, aki azt gondolta, hogy mivel nagyjából egész évben 'rendesen' étkezett, most elengedheti magát az ünnepekre...


Az első falásrohamom Szenteste volt. Reggeltől a késői karácsonyi ebédig még jól ettem (becsúszott néhány mézeskalács, energia-golyó és kókuszos szaloncukor, egészséges változatban, természetesen), de aztán elszanadult a pokol: megettem kb. 4 szelet (kb.60g-os) flódnit, 4-4 szelet diós és mákos bejglit (1 szelet kb.30g, szintén ma mértem), illetve egy kocka zserbót.


A második falós nap 27.-e volt. A helyzet tök ugyan az, mint Szenteste, ugyan ennyi cukros-lisztes süteményt zabáltam, talán több flódnit. A sütiken kívül ezen a napon jól ettem szerintem.


A harmadik falós nap ma volt, azaz 31.-e - hah Szilveszter meg minden... 1 kocka 50g-os flódnit, illetve 50g diós bejglit ettem (meg 2db diabetikus kekszet...) reggelire. A délelőtt folyamán zserbót ettem, nem tudom mennyit. Azután ettem babsalátát pirítóssal (egészségesebb változat mind a kettő), aztán elmentem két órát biciklizni. Ettem még tortilla-pizzát tk. tortillából egészséges feltétekkel, majd ettem egy nagy narancsot és egy almát. És kezdődött a zabálás... megettem kb. 2 zacskó chipset, egy csomó ropit és bolti sajtszószt. Utána ettem 4 töltött csokibonbont.


Nem tudom, hogy ezek mind hogy fértek belém, egyszerűen nem tudtam leállni. Tudom, hogy ezek mind fejben dőlnek el, de... már megtörtént.


Szóval. Mennyit hízhatok ez alatt a három nap alatt? Egyébként folyamatos mozgásban voltam egész héten - sokat sétáltam és bicikliztem..


Kérlek titeket, normálisan válaszoljatok.

17/L, 162cm/49-50kg



2016. dec. 31. 22:04
 1/6 anonim ***** válasza:
83%

Te beteg vagy ba szki! Na és, ha feljönne ettől fél-1 kiló, akkor mi van? Majd ünnepek után nem fogsz sütiket enni, sportolsz és lemegy rólad.

Én az elmúlt 7 hónapban fogyókúráztam, de kb. 10 naponta volt egy csalónapom, amikor simán ettem csokit is, és ugyanúgy ment a fogyás. Még nem értem a végére, hétfőtől folytatom, de 24-e óta nem diétáztam, és nem olyan kevés marhaságot ettem össze az elmúlt hétben, mint te. Ma ráálltam a mérlegre, szűk 1 kilóval mutatott többet, de ennek egy része úgyis csak salakanyag. Szóval ne parázd már ennyire túl.

2016. dec. 31. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Nyugodj meg pár ilyen naptól még nem fogsz meghízni na meg mint írtad általában rendesen is étkezel.


Ahogy mondják egy egészséges naptól még nem leszel az és egy égéségtélen étkezéstől sem leszel önmagában egységtelen. Ez egy folyamat ha mindig így ennél akkor igen meghízhatnál de ennyitől NEM.


Na meg a magasságod és a tömeged teljesen jó úgy hogy nyugodj meg:)

2016. dec. 31. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A legnagyobb jó indulattal mondom MENJ ORVOSHOZ
2017. jan. 1. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ne tudd meg, inkább fel sem sorolom, én miket és mennyit ettem az ünnepek alatt, plusz a mai édes pezsgő... Az eredmény: 1-2 kg plusz, de semmi különbséget nem látok a tükörben. Holnaptól visszatérek a szokásos ételeimhez, pár nap múlva ugyanannyi leszek, tapasztalatból mondom.

Amúgy pont akkora vagyok mint te, csak van köztünk több mint 20 év. Lazíts már!

2017. jan. 1. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nyugi vam, 3 naptól nem fogsz elhívni:D a lényeg h ne sokszor csinálj ilyet
2017. jan. 1. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Tényleg kóros, hogy ennyire számolod az ételt, miközben (papíron) az ideális testsúlyod alatt vagy.

Ha tényleg ekkora lelkiismeretfurdalásod van az ünnepek miatti evés miatt, akkor kérj szaksegítséget, mielőtt még tényleg "elszabadul a pokol"!

2017. jan. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!