Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Nesquik kakaó diétakor?

Nesquik kakaó diétakor?

Figyelt kérdés
A kérdésem az volna, hogy nesquik kakaópor 1,5%-os tejjel, ha a kalóriadeficit és a szénhidrátlimit is megengedi akkor ihatnék néha? A diétám egyébként átlagos, napi kb. 80-90g fehérje, 140-150g szénhidrát, és 30-40g zsír, de néha nagyon jól esik meginni egy bögrével. (Kérlek ne gyertek azzal, hogy holland kakaó stb., nem ízlenek :( )

2017. jan. 10. 17:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Nálam ha diéta van , akkor diéta van és nincs mese. De nem kell mindenkinek ennyire komolyan venni ,tehát ha nálad belefér ,akkor oké. Ha nem tervezel olyan durva szálkásítást ,akkor beleférhet.(mondjuk nálam nem.)
2017. jan. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ezt már kérdezted.
2017. jan. 11. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hogy készítetted holland kakaóporral, hogy nem ízlett? Régen én sem szerettem, mert rosszul csináltam, de rájöttem, hogy jó elkészítéssel tényleg sokkal finomabb, intenzívebb kakaós íze lesz. :)
2017. jan. 11. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha belefér a keretedbe és nem kell emiatt koplalnod napközben - vagyis nem egy értelmes étkezést hagysz ki a vacak Nesquik miatt, akkor mi a kérdés? Akkor te is tudod, hogy belefér.


Ha meg nem fér bele, akkor tudomásul veszed, hogy

1. nem ihatod meg

2. heti egyszer túl fogod vele lépni a kereted.


Egyik se tragédia, csak el kell döntened tudatosan, mit választasz.


Annak semmi értelme, hogy lelkiismeretfurdalásod van miatta és itt kérdezgetsz, hogy ez oké-e. NEKED kell tudni, hogy oké vagy sem.

2017. jan. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én iszom kakaót heti 2-3x, de én cukrozatlan kakaóport veszek és édesítőt teszek bele. :) Nem szokott bűntudatom lenni emiatt.
2017. jan. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!