Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Hogyan tudnek leadni nagyjabol...

Cinti888 kérdése:

Hogyan tudnek leadni nagyjabol 20 kilot nyarra?

Figyelt kérdés
Regen modellkedtem,es elegge jo alakom volt.De elegge sok olyan dolog tortent ami miatt szomoru voltam es az etelben kerestem a vigaszt.Imadok enni tenyleg NAGYON mar sokszor proballtam lefogyni eddig a max 3 kg volt de az a dietat sem birtam sokaig.Mar nagyon kivagyok akarhanyszor ranezek a tukorkepemre mar rendesen sirhatnekemom van.De egyszeruen nincs motivalciom,mindig feladom,a kaja mindig gyoz.Nem tudom mit tegyek 14 eves lany vagyok es 75 kilo es 170 cm szerencsere jol oszlik el a testemen ez a suly igy nagykabol olyan 65kg latszom.Segitenetek?Mennyi ido alatt tudom leadni a felesleget? Nagyjabol egy olyan 55 kg szeretnek lenni

2017. febr. 19. 11:58
 1/10 anonim válasza:
100%
Hát nyárig nem valószínű. 20 kilót kb 1 ev alatt próbálj leadni, annál nagyobb tempót nem nagyon lehet teljesen egészséges módon elérni
2017. febr. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
61%

Nyár végéig esetleg le bírnád adni.

Sportolj, egyél eleget, de ne edd túl magad. A rágcsákat hagyd el.

2017. febr. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
17%

No cukor no liszt . Egyel zabkàsàt ès hajdinakàsàt. Minden nap egy ira sèta a tempot növeld ugy hogy az eg ira ugyanaz az ut legyen de mindig nagyobb tàv . Esőben is !!!!

Minden reggel igyàl multi mineràl pezsgő tabit mert kell !!!

Èn igy attam le 15 kilot

2017. febr. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
85%

Találd ki mitől híztál meg és alakítsd át az étrended úgy, hogy ezután kerüld el a hibákat (minőség ÉS mennyiségben). A fogyás, azt kalóriadeficittel lehet többé-kevésbé kiszámíthatóan elérni. Pl esetedben olyan napi 1500 kcal alá nem mennék, ha tudsz heti 3x félórát sportolni is mellé, ezzel kb 1 év alatt le tudod adni, lehet, valamivel hamarabb. "Diétákat" felejtsd el, egyszer nézz szembe azzal, hogy milyen rossz étkezési szokások vezettek ide, olvass sokat (ne 1-2 felületes nők lapja cikket hanem minél több forrásból) hogy nagyjából megértsd mi a helyes étkezés, és építsd bele a napjaidba olyan módon ami nem túl nehéz, tehát fenntartható.

A legfontosabb, hogy azzal ne tervezz, hogy x ideig "szenvedsz" aztán minden vissza, mert annak sosincs jó vége, ilyenekből lesznek a krónikus fogyózók (aki évi 2 alkalommal elkezdi és sosincs tartós hatása). Sajnos azért híztál el mert tartósan rossz szokásokat vettél fel, ezeket végérvényesen kell olyan irányba alakítanod ami nem csak visszafordítja az irányt, de majd segít súlyt is tartani. Az ember attól hízik, hogy túl sokat eszik, ezt csak tetézi a rossz étkezés (fast food, nassolás, chips, édességek, üdítők stb).

2017. febr. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
49%

Hali a 3# vagyok. Szal reggel suli előtt fèl óra hullahopp karikàzàs az a jo ami vasbol van. Majd delutan 1 ora gyors tempo sèta. Minden nap. Ez nem megerőltető edzès ezt lehet naponta lesz rendszer az èletedbwn.

A hullahopp nagyon fog fàjni màsnapra de ez ezzwl jar. Az első egy hetben suly növekedes lwsz ami az izom megnövekedese miatt van ez csak egy het.

2017. febr. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
25%
Mi az az "egy ira sèta"?
2017. febr. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
70%

71%os böszme vagy már ne haragudj. Ennyi fäszságot 2 komment alatt nem sokan tudnak összeírni.


Kérdező: szálkásító étrend nőknek <- ezt bepötyögöd googleba és az első 2-3 találatot végig olvasod. Minden kérdésedre választ fogsz kapni.

2017. febr. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
0%

Ez bem egy internetes blama . Ez az ahogy en tudtam leadni a kilokat. A szàlkàsıtàs akkor kell ha mar csak 5 kilo van rajta neki zdirègetès kell.

Jah es egyen nyers kàpostàt vacsoràra tavasztol 17 ora körül tudom hogy szar de haszns. Ülj le a TV elè ès hàmozgatva edd a hajàt ràfcsàld mint a csipszet .

Negativ kalorias ami azt jelenti hogy több kaloria kell az emèsztèshez mint amennyit tartalmaz.

En igy 15 kgt fogytam vagy lehet többet.

Szàlkàsits akkor ha mar nem 20 kg van rajtad

2017. febr. 21. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
37%
Te menthetetlenül hülye vagy. :D
2017. febr. 21. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Az lehet de csimos .kèt ève meg duci voltam. Màra csak a sèta meg heti pàr hullahopp maradt ès tèlen max 3 kilo felesleg.

Èn a menhetetlen is vaguok de jól èrzem magam vèkony làny kènt

2017. febr. 23. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!