Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Szerintetek nagyon kövér...

Szerintetek nagyon kövér lennék ha visszahíznék? Torkig vagyok már az egésszel! 15/L

Figyelt kérdés

Sosem voltam kövér

A legmagasabb súlyom 56 kg volt, 167 cm-hez, de az tartósan, nem tudtam feljebb menni, mindegy, mit és mennyit ettem

Aztán nekiálltam fogyózni, végül 46 kg lettem, most 48-49 kg vagyok

Kalóriát számolok, hogy súlyt tartsak, de annyira elegem van már az egészből, hogy mielőtt étterembe megyek, át kell néznem online az étlapot, ellenőrizni a kalóriákat, ha véletlenül nincs a kiszemelt étel akkor meg jön a pánikolás

Meg hogy nagyon ritkán érezhetem azt, hogy teli vagyok, mindig meg kell állnom egy tányér ebédnél

Meg hogy senkitől nem fogadhatok el csokit/sütit, ha megkínál, ha nem volt előre betervezve, nem mehetek a barátaimmal cukrászdába, mert aznap már nem tudok annyi kcalt megspórolni rá

Zavar, hogy nem ehezek csak úgy "spontán", minden egyes falatot meg kell számolnom, nehogy meghízzak

Egészséges életmódra váltani nem szeretnék, teljesen kerülni az édességet, péksütit még rosszabb lenne, mint számolni az kalóriatartalmát

Gondolkozom rajta, hogy feladom az egészet... Csak akkor meg rögtön nem jönnének rám az xxs-és felsőim és nem én lennék a legvékonyabb lány az osztályban... Viszont nem forogna minden gondolatom a kaja körül és nem félnek étterembe, cukrászdába menni. Szerintetek megéri?

Ti mit csinálnátok?



2017. febr. 24. 13:43
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
54%

7-esnek:

Mondtam én, hogy ez nem betegség? Nem mondtam. Viszont az anorexiával kár dobálózni, nagyon sok kritériumnak kell megfelelni ahhoz, hogy valakit anorexia nervosával diagnosztizáljanak. Meg lehet nézegetni a DSM-ben, ha már ilyen témában akarsz tanácsokat adni, tessék előtte informálódni. Látatlanban, pár soros leírás alapján nem mondjuk senkire, hogy beteg, mert ezt egy képzett pszichiáter sem tudja ennyi alapján eldönteni.


Lehet lepontozni, de igazam van.

2017. febr. 24. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
53%
Pont jó súlyban voltál. Ki volt az a hülye, aki azt mondta, hogy fogyózz? Te meg, hogy lehetsz olyan hülye, hogy hittél is neki? Hízzál vissza, hogy ne zörögjenek a csontjaid, ne lógjon a csöcsöd és kerek legyen a segged.
2017. febr. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Hát mondjuk ez nem feltétlen igaz mert én pl pont azzal uralom az életemet,hogy uralom az etelemet.

Meg kell tanulni az ésszerű határokat.

2017. febr. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!