Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » 5 hónapja fogyózom. Közel 20...

5 hónapja fogyózom. Közel 20 kg lement, még tiz kellene, és egy hónapja stagnálok. Hogy lehetne ujra beinditani a sulyvesztést?

Figyelt kérdés
Kalóriát számolok, tartom a ch, fehérje és zsir grammokat - vezetem a bázist, kilengés soha. Mozgok is, mindig bennmarad 800 kalória- amit a sporttal szereztem.
2017. márc. 1. 13:39
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
37%
Csökkentsd az energiabevitelt!
2017. márc. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
84%

Magasság, súly,életkor,nem, mennyi kalóriát eszel most, milyen összetételben, mit sportolsz, mennyit, mi egy átlagos napi étrended?


Aki ezen infók nélkül ide válaszolni fog neked, az egy látnok.

2017. márc. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
akk írd le először is, mennyit eszel és mennyi vagy most+ milyen mozgást végzel..
2017. márc. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi kcal-t viszel be? Makrók aránya?
2017. márc. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%

[link]

olvasd el

2017. márc. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
Mindenkinek. 185 cm vagyok, nő. Már voltam csak, mert már 59 éves vagyok. 110 kg vagyok most stabilan. 1500 kalórián vagyok. Ch 160, fehérje 8o g, zsir 50 g. Ezeket tartom, a cal legtöbbször olyan 1300 g. lesz. Az álomsuly 100 kg. lenne.
2017. márc. 1. 19:32
 7/30 A kérdező kommentje:
Ja és a mozgás lemaradt. Szobabicaj napi 30 perc. Ellipszis napi már 7 perc, eddig 5. Gyaloglás napi egy óra, de legrosszabb időben is fél óra. Egy kis talajtorna, gerinctorna stb. a padlón hempergés.
2017. márc. 1. 19:35
 8/30 anonim ***** válasza:
100%

Az sem mindegy, hogy miből tevődik össze ez az étrend.

Nem írtad, hogy miket eszel. Lehet ezzel van a gond.

2017. márc. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
Én hagyományos ételeket eszem, ezek között a keretek között. Tartom a számokat. De nem eszem magokat, keleti dolgokat, szóját stb. Hagyományos ételek. /Öreg vagyok uj kunsztokhoz /. De eddig is ez volt, és ment le a kiló. Nem hagyom abba, nem ment el a kedvem, csak most hosszu az idő a stagnálás óta.
2017. márc. 2. 06:38
 10/30 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ez kevésnek tűnik.

Az a baj,hogy az alap BRM alá (ami nálad sztem lehet olyan 1500 kcal/nap) nem szerencsés huzamosabb ideig menni mert ezzel tulajdonképpen folyamatos "sokkban" tartod a tested és szépen lassan lassul az anyagcseréd,hogy alkalmazkodjon a kevés energiabevitelhez.


De,hogy a kérdésedre is válaszoljak. Szokott használni,hogy ha a ch ingadozik. Pl egyik nap egyél 150 g helyett 200 ch-t,másnap ugyanúgy 150 ch, harmadnap mondjuk 100 ch...nem kell pont így csinálni,csak most mondtam egy példát,ezzel kizökkented a tested az 5 hónapja tartó megszokott állapotból.

A másik amit nagyon javaslok,hogy a kcal-t emeld fel 1500-ra! A makróid arányai jók,azon nem hiszem,hogy változtatni kellene.

Végül pedig minden tiszteletem,hogy 59 évesen is volt erőd belevágni ebbe,nagyon jól döntöttél!

Sok sikert és kitartást :)

2017. márc. 2. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!