Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ha a diéta előtt megettem kb...

Ha a diéta előtt megettem kb napi 2500 kalóriát és most eszek napi 1600-1800-at, akkor össze jöhet a heti fél-egy kiló fogyás? BMR:1426 Alapjárat :1961 Méreteim :167/62

Figyelt kérdés
2017. márc. 1. 20:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, fogyhatsz. Azonban nem ártana valamit sportolni is.
2017. márc. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem lehet tudni, ez a kalóriaigényedtől függ (ami nem számolható ki), nem attól, hogy korábban mennyit ettél.

De ha korábban nagyon lassan híztál, pedig te elég jól lereagálod hízással a többletet, akkor esélyes, hogy rendesen fogsz fogyni, igen.

De ha pl. 2000 kcalt égetsz el, akkor igen lassan fogysz így.

Elnézve a számaidat, inkább az utóbbi valószínű, hacsak nem mozogsz többet.

2017. márc. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ma reggel 4 napja tartó diéta után mérlegre álltam és máris 1 kilóval kevesebb vagyok.
2017. márc. 3. 09:46
 4/6 A kérdező kommentje:

Egyébként nem sportolok semmit.

Úgy tervezem hogy előbb eladom a felesleget és csak azután fogok bele az edzésbe.

2017. márc. 3. 09:48
 5/6 A kérdező kommentje:
*leadom
2017. márc. 3. 09:49
 6/6 Krisz85 ***** válasza:

BMR-t aztán pláne ne nézz, mert pontatlan,


rá fogsz jönni, ha mozogsz akkkor 2400 kcal al is fogsz, sőt még lehet jobban, mint ha 1600 kcal-t ennél


pusztán diétával is lehet fogyni, de a kapott kép még az elvárt felét sem fogja hozni, közel sem lesz olyan, amilyet dédelgetsz, és lassabban is eléred a célod, 16 hét kemény diétával és edzéssel akár 20kg ot le lehet adni csak zsírból!!, de nagoyn tudnod kell mit és hogyan csinálsz, szóval nem lehetetlen, de ezek extrém példák, olyanoknak akik már diétáztak és tudják mit jelent valójában.


egyébként az is lehet hogy úgyanúy fosz kinézni mint előtte cska kisebb leszel, mivel nme mozogsz, az edzés adja majd meg a tónust, az izmaid formáját de a kalóriabevitel önmagában nem elég a fogyáshoz


fontos, mit, miből , mikor és mennyit, milyen gyakran.

2017. márc. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!