Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ha kb január óta 1300-as napi...

Ha kb január óta 1300-as napi kalóriabevitelen vagyok és ma meg tegnap megettem min 3000 kalóriát/nap akkor mit tettem a szervezetemmel?

Figyelt kérdés
Ez nagyon rossz most neki?:S Ilyen gyorsan lehet hízni?

2014. ápr. 20. 18:07
 1/7 anonim ***** válasza:

Két naptól hízni? :S

Nem lehet!!!

2014. ápr. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Semmit nem tettél a szervezeteddel. Az lett volna durva, ha tegnap (1 nap alatt) megeszel 3000 kalória (kilokalória) / 2 nap-ot.


Azt értelmezni sem tudnám :D

2014. ápr. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

utolsó nagyot nevettem, köszi:D

szóval akkor ne legyen ekkora bűntudatom? :S ezért utálom az ünnepeket. :S Mindenki süt és addig tömnek míg fel nem robbansz. :/

2014. ápr. 20. 18:35
 4/7 anonim ***** válasza:
Haha..nekem a holnap meg a holnapután lesz ilyen :D Már előre felkészültem szellemileg, de szerintem te se aggódj, mert ez a 2-3 nap nem tesz semmit :D
2014. ápr. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
fuu köszönöm szépen:)Csak mindig azzal riogattak, ha keveset eszel, később már egy túró ruditól is hízol 5 kilót a lelassult anyagcsere miatt. De holnaptól úgyis folytatom a diétát.
2014. ápr. 21. 08:21
 6/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok! Ennyi :DD Nem 2 nap alatt jön vissza hidd el. Én koplalással fogytam le. És én féltem a legjobban, hogyha elkezdek enni jézusom mi lesz. Hát nem tudom fél év alatt 3 kiló jött vissza, de az is csak azért, hogy normalizálódjon a súlyom és főleg ez is izom. 1 hónapja stagnál a hízásom, úgyhogy elégedett vagyok. :D Nem fogod ennyi idő alatt visszahízni. Ha most 1/2 kilóval többet mutat a mérleg az meg csak a kaja, meg a víz ami benned van, és 1/2 hét alatt normalizálódik, ahogy visszaállsz! Kellemes Húsvétozást! ;)
2014. ápr. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én is így vagyok most, január óta 1200-1600 kcal között eszem sport mellett, de most húsvétkor sokat ettem...:S Ne legyen bűntudatod, 1-2 naptól nem lesz semmi baj, sőt néha kell is becsapós nap, így könnyebb tartani a diétát. Holnaptól folytatom én is... :)
2014. ápr. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!