Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Hogyan szálkásodjak?

Hogyan szálkásodjak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Újévi fogadalmam az volt, hogy le fogom fogyni. Elkezdtem január 2-án a T25 nevű 5 hetes programot, ami 3 részből áll: alfa, beta és gamma. Most járok a beta hét utolsó heténél.

Lényegében cardio az egész, de van benne erősítés is. Ehhez az edzésprogramhoz járt étrend is, csak nem találtam meg.

Na az a helyzet, hogy szépen formálódnék, ha nem lenne zsír az izmom felett.

Rendszertelenül eszek, van, hogy egész nap semmit sem vagy csak zöldségek főtt tojással, tk kenyérrel, de ezt is meguntam hamar.

Centikben jelentős a változás, mert a combom is jóval véknyabb lett, csak az a fránya belső comb "lóg" ott, a hasam nagyon kicsivel lett alposabb, nincs V vonal, se kockak, csak zsir.. a derekamról halistennek eltűnt az úszógumi, de még mindig van ott is.

158 cm vagyok és 58-59kg között vagyok. Ja és 20 éves lány vagyok.

Tudom, hogy kevesebb szénhidrátot és zsírt kéne ennem, több fehérjét, de nem eszem húst, sem halat és fehérjeporra nincs pénzem.. kajában keresném a fehérje forrásokat.


Ha valaki venné a fáradságot, akkor írna nekem egy minta étrendet, hogy miket egyek reggelire, ebédre, vacsira? Sokfélét olvastam ezekkel.kapcsolatban és már nem értem az egészet..


Annyi még hozzátartozik a történethez, hogy nálam valamiért a rost székrekedést okoz. Pl a zabpehely, banán. Nem egy fél zacskó zabot ettem meg, csak 2 evőkanál volt 2 dl vízzel és 1dl tejjel főzve. Mellett sok vizet ittam, minden nap 2l szénsavmentes vizet iszok. Ez akkoris megvan, amikor nem eszek semmit egész nap vagy csak csokin és chipsen élek. Pedig elvileg segíteni kéne az emésztést a rostoknak...na hát nem tudom.

Másrészt laktózérzékeny vagyok, de ezt tudom helyettesíteni laktózmentes tejjel vagy kihagyom a tejet, túrót, joghurtot, mert a közelemben nincs Lidl és hasonlók, ahol lennének, de ez nem akadály, mert megveszem, ha úgy van.



2017. márc. 14. 15:54
 1/1 schefbakka válasza:
Nézd, megválaszoltad a saját kérdésed. Tudod a fogyókúra nem abból áll, hogy nem eszel, hanem abból, hogy normálisan ésszel teszed-e azt. Ha fogyni akarsz akkor fejben döntsd el, hogy akkor eszel-e normálisan vagy sem. Azért nem tűnt el a fókahájad mert nem sportolsz megfelelően, meg mivel 20 éves vagy és feltételezem egész életedben volt rajtad felesleg esélytelen, hogy az onnan csak úgy maradék nélkül eltűnjön, ha csak nem vállalsz be egy műtétet amivel csak ártasz magadnak. Ha fogyni akarsz akkor egyél normálisan napi ötször és egyél húst is mert anélkül semmit nem érsz max elájulsz mert nincs tápanyagod.
2017. márc. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!