Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Este (20:00) kondizás után...

Este (20:00) kondizás után lehet enni feherjen kívül valamit? Vagy nem erdemes enni fogyokura alatt edzes utan?

Figyelt kérdés
ha erdemes akkor hany kcal?és mit?
2017. márc. 30. 20:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet és eredemes is lenne...
2017. márc. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
De, szénhidrátot is egyél. Edzés után főleg.
2017. márc. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De nem fogok hizni ha edzes utan ezek kb 150-200kcal-t?
2017. márc. 30. 20:33
 4/7 anonim ***** válasza:

Úristen... 200 kalóra? Meg vagy te huzatva? Annyit egy héten szabad enni!


Ha komoly a kérdésed, akkor meg felmerül a kérdés, hogy tudod e egyáltalán, hogy mi is azz a kalória, mennyire van szükséged stb.

2017. márc. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
13%
fogyókúra alatt minek iszol fehérjét? abban is van kalória...
2017. márc. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Egyél teljesen normális kaját a napi kalóriakereteden belül.

Saláta, rizs, csirke, tojás, egy szelet teljes kiőrlésű vagy magkenyér, hal, párolt zöldségek, túró, cottage cheese, natúr joghurt, de én pl. nagyon szeretek ilyenkor egy gazdag zöldséges levest, ez folyadékot és sót is pótol.

2017. márc. 31. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nincs olyan, hogy hány kcal. Amennyire éhes vagy vagy amennyiről tudod, hogy jóra hozza ki a napod.

200 kcal az nekem a semmi kategória, ráadásul azok közé tartozom, akiknek 800-1000 kcalnál kezdődik egy étkezés. Nyilván van, aki pici étkezéseket tart, annak nyilván más.


Az összbevitel számít, de azt hiszem, a legtöbben jónak tartják az edzés utáni rendes evést. Hogy szénhidrátos legyen-e vagy sem, az emberfüggő, csináld, ahogy neked jó. Fehérjedús párszáz kcalt ajánlok így vakon, de attól még lehet benne szénhidrát is bőven. Vagy zsír, ha neked az szimpatikus. Nincs fix szabály, hogyan egyél edzés után, de mivel a reggeli távol van s jó eséllyel meg is éhezel valamikor, ajánlom a rendes (ha nem is nagyon nehéz, bár ha neked az jön be, az se gond) vacsorát.


Személy szerint tojást ennék zöldséggel, de ez én vagyok. Ehetsz túrót, húst valami körettel, az is jó. Vagy akár olajos magvat, ha az neked vacsora s belefér a makróidba.

2017. márc. 31. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!