Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék kicsit izmosabb...

Hogyan tudnék kicsit izmosabb lenni? Tömegnövelőt szedjek esetleg?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok!189cm és 85kg,nem vagyok kövér csak van rajtam felesleg bár az sem látszik,mert elég magas vagyok,de mégis egy kicsit izmosabb szeretnék lenni.Heti 2 kosár edzésre járok.

2012. ápr. 14. 19:50
 1/3 anonim válasza:
Én 193 cm és 95 kg voltam egy fél évvel ezelőtt. Elkezdtem kondizni és most vagyok 105kg. És nem híztam. Felszedtem 10 kg izmot. Egy héten 5 szöri edzéssel de nagyon keményen. Csak péntek és a szombat volt a pihenő nap. Jah és én is ez idő alatt lettem 16 éves szval ott körül lehetek mint te. Amit előnyös fogyasztanod ez idő alatt: Tej, rengeteg hús, zabpehely reggelire esetleg. Tömegnövelőt ne szedj azt nem ajánlom csak azoknak akik nagyon gizdák. Neked valami kreatin kell ha szedni akarsz valami.
2012. ápr. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mi az a kreatin?Amúgy köszi!:)
2012. ápr. 15. 00:53
 3/3 anonim ***** válasza:
nagyokos vagy első válaszoló. A kreatin az egyenlő a tömegnövelő anyaggal. A kreatin-foszfát egy vizet le nem kötő lassan felszívódo vegyület. Mellesleg nikotinsav-amidot kevernek hozzá a gyorsabb felszívódás-elégés biztosításához. Ha szedni akarsz akkor első nap ajánlott adag 4-5 gramm. De olvass utána olyan oldalakon amik ezzel foglalkoznak. Nagyon értenek hozzá és nem az a céljuk hogy félrevezessenek.
2012. ápr. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!