Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Mennyit fogyhatok le augusztus...

Mennyit fogyhatok le augusztusig így?

Figyelt kérdés
Napi 1300-1400 kcl-t eszem általában csak a minőséggel voltak régebben is gondok...világéletemben túlsúlyos voltam csak már majdnem egy éve annyira zavar hogy nem tudok élni vele....most már elég volt. Futni kezdtem el 2.5 km-et amit havonta növelek majd. Most egyenlőre 20 perc alatt sikerült lefutnom aztán még fél órát sétáltam normál tempóban...minden másnap szeretnék futni, később pedig biciklizni is. Mindennap Péntek Enikő has+comb;hát+popsi videójára tornáznék és amikor nem futok és az időm engedi akkor jógáznék is 1 órát....ezek nem valami nagy sportok gondolom de nekem ez az amennyit elbír egyenlőre a szervezetem, ennyit tudok megcsinálni. A kaját annyira nem tudom szabályozni mert menzás vagyok de a mennyiséggel tudok játszani...minden mellett pedig olyan 2-2.5 liter vizet innék meg naponta. Tudom hogy a fogyás nem mindig kilókban mérhető és nekem nem is lenne baj ha csak a centik változnának...izmosodni és fogyni is szeretnék....persze van egy álomsúlyom de ha elégedett leszek a tükörképemmel az lesz a csúcs. Most 178 cm vagyok 90 kilóval. 16 éves vagyok, lány, a mellbőségem 109 cm, a derekam 89 cm, a csípőm 113 cm ,a combom körbe pedig 69 cm. Van fantázia a tervemben? Vagy változtatnom kéne még valamin? Köszönöm ha valaki segít :) 16/L

2017. ápr. 2. 16:11
 1/1 anonim ***** válasza:

menza kaja oké de kb milyen? ha mellé toolsz még napi 3 4 adak fehérjét (shaket) plusz el hagyod az összes torna videotés jobban rá állsz a futásra jo eséllyel össze jön a jobb kinézet nyárig :) (nálam kb ilyesmivel de kajára is oda figyeltem 14kg minusz/1ho) van még egy verzio is de annál el kell hagynod a menza kaját 60 napig...

ha kérdésed van nyugodtan irj :)

2017. ápr. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!