Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Atlephetem a kaloriakeretem...

Atlephetem a kaloriakeretem almaval? Fogok hizni?

Figyelt kérdés
Mar megettem a napi kcal adagomat 1300kcalt.De este ehes lettem es lecsuszott 5-6alma ezzel joval 250-nel atleptem a kcalkeretemet,es egyre tobbszor fordul elo hogy gyumolcsokkel lepem tul,ez szamit? Fogok hizni?
2017. ápr. 5. 21:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Lecsúszott 5-6 alma Xd bazod nem tűnt fel vagy mi?
2017. ápr. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Gondoskodj egy kis többletmozgásról!
2017. ápr. 6. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A gyümölcscukor este nem a legjobb (nekem legalábbis ezt mondta a dokim). De még mindig jobb mintha csokit ettél volna:)


Amúgy, ha egyre többször fordul elő, az azért van, mert valószínűleg kevés a kalóriabeviteled és a tested jelzi ezt. 1300 kalóriával nekem kopogna a szemem...

2017. ápr. 6. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Majdnem mindegy, mivel kerülsz többletbe, bár a gyors cukor a legrosszabb.

De te nem kerültél többletbe, mindössze csökkent a deficited, így várhatóan lassabban fogysz, ennyi.

Ha jólesik, én nem akadályozlak meg az effélében, de ha rendszeres a dolog, vállald be a lassabb fogyást.


1300 kcal sokunknak nagyon kevés, de ha neked pici a kalóriaigényed vagy gyorsan akarsz fogyni (de még reális mértékben), még talán játszhatsz az ételekkel, elosztással, hogy laktatóbb legyél - de sokkal inkább mozogj többet.

2017. ápr. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ezért kéne értelmesebb étrendet és kalóriakeretet megállapítani.


És nem, továbbra sem lehet hízni attól, ha egy nap túlcsúszol, fogjátok fel, hogy egy nagyobb kakival letudjátok a dolgot másnap!

2017. ápr. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!