Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ha 1000 kcal körül eszem...

Ha 1000 kcal körül eszem minden nap, hétvégén 1500 körül, plusz szobabiciklizem 3 órát\nap, akkor hatékonyan fogyhatok?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 30. 18:34
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Nem, ez éhezés, és rengeteg ez a mozgás ilyen minimális kajához.
2017. ápr. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
50%

Ilyen kevés bevitt tápanyaggal és ilyen sok tekeréssel ez inkább egészségkárosító. Van egy alap mennyiségű tápanyagbevitel, ami szükséges az életfunkciók megfelelő működéséhez !


Kajálj normálisan, csökkentsd a szénhidrátbeviteledet ( de ne nullára ) és tekerj interrvallba és fuss intervallba, heti 3-4 alkalommal 1 órát !


Remélem segítettem ;)

2017. ápr. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
31%
Én a kalóriat egyatalan nem szamolom, csak a szenhidratot, napi 100 körül eszem.reggel zabpehely,ebed csirke sali, vagy grillzöldseg.este túró eperrel.3 órat sztem felesleges tekerned.hozzászokik a szervezeted, akkor majd mennyit fogsz tekerni 4 órát?én most vettem egy nehezített hulahoppot, szetszedhető, azzal szoktam egy órat naponta.
2017. ápr. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
33%

a kalóriaszámlálás nem arról szól, hogy minél kevesebb kalóriát együnk hanem hogy ne vigyünk be több energiát, mint amit egy egészséges szervezet amúgy igényel


tehát a szokásos 2400 kalória helyett megfelelő minőségben 2000 kalóriát

és az alap, hogy megvan minden nap a zsírmentes testtömegkilogrammonkénti 1g állati fehérje, a szénhidrát pedig lehetőleg komplex forrásból kerüljük a finomított szénhidrátokat a cukrot a fehér lisztet


nem lehetne ezt amúgy piros betűkkel kiírni a kategória elejére?


ez az 1500 kaloriás diéta azoknak van, akik az izomtömegüket akarják IDEIGLENESEN természetellenesen alacsonyra vinni, hogy ezzel versenyeken induljanak, de mivel láthatóan a mozgás terén sem vagy otthon ezért ezt kétlem, hogy ez lenne a cél

2017. ápr. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen! Én is koplalással fogytam le 2 kilót! AZTÁN VISSZAJÖTT 4!
2017. máj. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Alfa1 válasza:
Csak annyit tennék hozzá az elöttem szólókhoz, hogy az 1000 Kcal energiabevitel olyan alacson, hogy a szervezeted egyszerüen leállítja az anyagcserét. Ezért nem tudsz így fogyni. A többit már elmondták: kb. 2000 kcal, kiegyensúlyozott szénhidrát, protein, zsír arányok. Még egy tipp: Változtasd az arányokat, és figyeld meg, hogy neked személyesen mi müködik. Én sokáig próbáltam proteingazdag és szénhidrátszegény étrenddel fogyni, de nem ment. Most feljebb vittem a szénhidrátot, és sokkal jobb az anyagcserém. Mindenkinek más arányokra van szüksége.
2017. máj. 5. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 soulshard1 válasza:
A legnagyobb hülyeség az ha azt hisszük, hogy ha éheztetjük magunkat akkor beindul a fogyás.
2017. máj. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!