Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ettől el fogok hízni? Help?

Ettől el fogok hízni? Help?

Figyelt kérdés
Eddig egész héten tartottam az 1400-1500 kcal-t..de ma túlléptem a keretet és 2000-2500 kcal között ettem valahogy...tudom,ez lehet a heti csalónap..de az a bajom h ilyen csokis étparánnyal és linzerrel léptem túl :(( most mit csináljak,hogyan tovább,holnap mi legyen? Nagyon el vagyok keseredve.
2017. júl. 14. 13:11
 1/3 anonim ***** válasza:
1000kcal plusztol hogyan hiznal el egy nap alatt? egy heten egyszer belefer,neizgulj
2017. júl. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ennyire nem lehetsz hülye! 1 nap semmit nem ront el! 1000 kcal pluszban vagy. Semmi nem törtènt. Hìzàshoz tovàbbra is rendszeresen tùl kell enned magad. 1kg felszedèsèhez 7000 kcal többlet kell. Mit rinyàltok egy-egy rosszabb napon? Nem versenyző vagy, hogy grammra pontosan kellene enned!
2017. júl. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A többiek már írták a számokat. De a másik az, hogy mindegy, hogy csokiparány vagy répa, ha túlléped a súlytartó kereted, akkor túlléped és hízol.

Annyi kalória van benne, amennyi, nem több. Nincs mágikus étel, amitől jobban hízol, mint amennyi energiát ad... Az még lehet, hogy bekavar az anyagcserédbe picit, de sokkal inkább a kalóriaegyenleg számít.

S párszáz kcal plusz 2 napig az sehogysem tud hízást okozni az 5 napos párszáz kcal deficit mellett (s ez nem gyors anyagcsere s nem aktív élet mellett van).

Sokaknak direkt jó megdobni néha a bevitelt, bár tényleg nem ilyenekkel kéne. Linzert amúgy baromira egészségesen is lehet készíteni.

2017. júl. 14. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!