Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Alkoholos italokat kalória...

Alkoholos italokat kalória tartalmát is figyelembe kell venni?

Figyelt kérdés
Számolom a kalóriákat, mert fogyni szeretnék. Most vissza is vettem már, de holnap elmegyek egy kicsit szórakozni. Az lenne a kérdésem, hogy ha úgy is kihányok mindent, számolni kell?

2017. júl. 28. 15:28
 1/9 anonim válasza:

igen számolni kell!!!!

Mennyi a napi kalória kereted?

kaloriabazis.hu ajánlom!

2017. júl. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
1400 kcal
2017. júl. 28. 15:34
 3/9 A kérdező kommentje:
Hát ez nem semmi! Most néztem meg, hogy lehet a vodkában ennyi kcal? Rengeteg
2017. júl. 28. 15:36
 4/9 gnoomage ***** válasza:
55%
Akkor még nemláttad a sörét... Fogyi vagy buli, egyszerre nem megy.
2017. júl. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Igényes lehetsz ha úgy indulsz neki a bulinak hogy úgyis kihánysz mindent...amúgy igen, számolni kell..gondolj bele, rögtön elkezd felszívódni, mire kihányod a nagy részét már feldolgozza a szervezeted.
2017. júl. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Hát az alkohol sajnos vagy nem sajnos pont az amivel a szervezet nem tud mit kezdeni mert semmi tápanyag nincs benne mégis rohadt sok kalória ezért szépen elraktározod.

Nyilván ha ritkán iszol az belefér,de ha minden hétvégen iszol azzal bizony hazavágod a diétát,lehet,hogy hízni nem fog de fogyni se nagyon.

Azt én sem értem miért akarsz hányni...nálad buli=hányás? :D

Jobban jársz ha kicsit visszafogod magad.

Egy deci bor két deci szóda,kicsit érzed is,a szomjat is oltja és nem tud egyszerre annyi mennyiséget letolni belőle mert eltelít ;)

2017. júl. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nem tervezem be előre, hogy hányni fogok, csak mindig elszalad velem a ló. Plusz, én könnyen hányok.

Nem minden hétvégén járok el.

Szerintem a diétámat nem fogja hazavágni, mivel nem olyan szigorú. Viszont így lehet hogy nem iszok liköröket, legalábbis nem több decit :D

2017. júl. 28. 17:51
 8/9 Phoney ***** válasza:
100%
Ha már annyira részeg vagy, hogy elhányod magad, akkor igencsak sok alkohol felszívódott... és ekkor már bőven van tartalék a beleidben is, azt sem tudod kihányni. Hogy kidobod a gyomrodból az utolsó 1-2 poharat, az túl sokat nem oszt.
2017. júl. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nyilván. Minden, amit beviszel a szervezetedbe, számolni kell.
2017. okt. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!