Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szálkásításkor mit vegyek...

Balazskaaa14 kérdése:

Szálkásításkor mit vegyek figyelembe a kalóriát vagy a mikrotápanyagokat?

Figyelt kérdés

2013. aug. 14. 01:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem mikrotápanyag, hanem makro! A fehérje, ch , zsír, az MAKRO tápanyag, és ha az megvan, akkor kiadja a kalóriát is, csak össze kell adogatni, előtte pedig kis szorzási művelet van.

1g fehérje= 4 kcal

1g ch= 4kcal

1g zsír= 9kcal.


Ennyi az egész. Láthatod, hogy ha megvan a makro tápanyag, akkor megvan hogy mennyi a kalóriabeviteled is.

Persze, ha iszol mellé szeszes italt akkor az további bevitel, mert az alkoholnak is van kalóriatartalma, 7kcal.

2013. aug. 14. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
én eddig számolgattam mindent, fogytam is sokat, de 3 hete áttértem kíváncsiságból a "harcosok étrendje"-re, egyenlõre mûködni látszik, sõt... mondjuk már hozzászoktam a számolgatás alatt, hogy mibõl memnyi mehet és miért, szóval a ch az eléggé vissza van szorítva... de most nagyon élvezem az esti lakomákat...
2013. aug. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!